36 inzendingen voor de Effie Awards 2023
Op donderdag 16 november zal bekend worden wie er een plek op het podium verdient en een Bronzen, Zilveren of Gouden Effie in de wacht sleept. In Circa in Amsterdam zullen naar verwachting ruim 500 mensen uit de marketing- en reclamebranche de uitreiking bijwonen. Dit jaar maken 36 cases kans op een Effie.
De 40e editie van de Effie Awards
Hans Middelhoek, hoofd-juryvoorzitter Effie Awards: "Het aantal inzendingen is vergelijkbaar met vorig jaar. Met dit jaar meer cases in de categorie Gedrag Lang en Impactvolle Proposities. Het is mooi om te zien dat er hele verrassende cases tussen zitten en steeds meer verschillende bureaus en organisaties inzenden voor de Effies."
De vakjury
De Effie vakjury's, verspreid over zeven categorieën, starten deze week met het jureren van de 36 inzendingen. Deze 65 deskundigen, onder hen zowel vertegenwoordigers van de bureau- en adverteerderszijde als onafhankelijke onderzoekers, hebben de taak om de inzendingen te beoordelen op basis van de specifieke criteria van hun categorie. Alfred Levi en Hans Middelhoek vormen samen met de voorzitters van de zeven subcommissies de hoofdjury en zullen de uiteindelijke winnaars bepalen. De jury van de Maatschappelijke Plus, onder leiding van Tim Claassen zal daarna oordelen wie van de winnaars een Maatschappelijke Plus verdienen. Deze eervolle vermelding is dit jaar een nieuwe toevoeging aan de Effie Awards.
Marketing Effie Live
Ook dit jaar vindt de Effie Awards plaats na afloop van het marketing- en communicatiecongres, MarketingLive! Het congres heeft jaarlijks als motto Bright Perspectives on Marketing en biedt een gevarieerd programma waaronder Dimitri Barbe van Springbok agency Make Sense, Tisha van Lammeren, CCO van Odido (voorheen T-Mobile) en Sander Schimmelpenninck. s’Avonds kun je aanschuiven bij het galadiner waar de Effie Awards worden uitgereikt. De presentatie van de avond is dit jaar in handen van de Nederlandse stand-up comedian Edson Da Graça. Kaarten zijn in de verkoop en verkrijgbaar via https://effie.nl/tickets-kopen/.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
AndAgencyAntwerp trekt volle rij voor MCoBeauty-pop-up
Cheil en Samsung winnen ESA voor ShotControl
Initiative start The Social Media Initiative
ADCE opent awards voor alle inzenders uit 34 shows
ADNIGHT breidt jubileumeditie uit met dagprogramma
Dé awardshow voor influencers en HEMA
HEMA en Truus in de prijzen bij The Best Social Awards
EMC maakt finalisten European Marketer of the Year bekend
Adwise: marketing verschuift naar bestuurbaar groeimodel
Capitola ontwikkelt AI Project Mapping Fabrique des Lumières
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY
Persuade ontwikkelt meerjarige merkcampagne voor Intratuin
Boekenweekgeschenk geeft toegang tot 200 musea
Cheil en Samsung winnen ESA voor ShotControl
Dennis de Cat: Bouw systemen in plaats van losse campagnes
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen