172 finalisten Dutch Creativity Awards 2023

De complete lijst van 172 finalisten van de Dutch Creativity Awards 2023 is bekend. De finalisten zijn geselecteerd uit ruim 700 inzendingen in acht disciplines en 55+ categorieën.

Het juryberaad vond plaats in Capital C door een jury bestaande uit 130 professionals met een unieke expertise in verschillende creatieve disciplines. Alle inzendingen werden beoordeeld op idee, executie, relevantie en impact, met per categorie meer specifieke criteria.

Multidisciplinair werden meerdere nominaties toegekend aan Mis Niks/Interpolis, door Wefilm (8 x genomineerd), TikTok Sign Dance/T-Mobile door TBWA\NEBOKO (6 x genomineerd), en WikiTruth/Ukrainian Witness door Publicis (5 x keer genomineerd). Of zij ook in de prijzen vallen wordt bekendgemaakt tijdens de Awards Ceremony. Het volledige overzicht van de finalisten vind je hier.

Gouden lamp

Net als vorig jaar wordt de Members Award uitgereikt; een gouden Lamp die door ADCN-leden door middel van stemmen wordt toegekend. Anders dan voorgaande jaren worden de drie finalisten vooraf bekendgemaakt.

De Communications discipline blijft de grootste discipline waarbij het creatieve idee nog altijd centraal staat. De discipline Society was dit jaar wederom populair met maar liefst 88 inzendingen, waarvan er 25 zijn genomineerd.

De uitreiking van de Dutch Creativity Awards zal plaatsvinden op 31 oktober in Theater Amsterdam. Na de uitreiking wordt de avond afgesloten met een feest bij Club ACE. Voor ADCN-leden, freelancers, talent (<30 jaar), en non-profits zijn er tickets te koop met korting.

Het volledige overzicht is hier te vinden

www.adcn.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Dutch PR Awards 2025 - Burengesprek Botlek Europoort

28-07-2025 | 11:09:00
Zo maken we de dialoog tussen omgeving en industrie mogelijk

Dutch PR Awards 2025 - Denormalisering drugsgebruik Rotterdam

28-07-2025 | 11:09:00
De gemeente Rotterdam wilde met deze campagne voor de eerste keer ook de gebruiker aanspreken op hun rol binnen de keten

Peter van Wijnaerde: Al minstens 100 marketeers geloven hetzelfde

28-07-2025 | 10:08:00
Ze zijn al met honderd, onze gasten van Time To Make Sense. Op papier doen ze allemaal hetzelfde: marketing.

Dutch PR Awards 2025 - De kunst van het kiezen

28-07-2025 | 09:41:00
Dutch PR Awards 2025 - De kunst van het kiezen. Voor 2024/2025 wil Stedelijk Museum Breda de zichtbaarheid van haar tentoonstellingen versterken

Dutch PR Awards 2025 - Start bouw Merwede in Utrecht

28-07-2025 | 08:39:00
Dutch PR Awards 2025 - Start bouw Merwede in Utrecht, de grootste autovrije stadswijk van Nederland

 

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.