WPP Media presenteert Benelux-leiding

WPP Media heeft bekend gemaakt dat Maiko Valentijn (CEO), Atva van Zanten (COO), Lisette Doodeheefver-Otten (Chief People Officer) en Matthijs Brouwer (CFO) voortaan de leiding vormen in de zogeheten ExCo (Executive Comite) over de Benelux-organisatie. Eerder kondigde WPP Media aan de Nederlandse en Belgische activiteiten onder één leiding te brengen.

Nederlandse exCo

Voor de Nederlandse activiteiten maken naast de Benelux ExCo-leden ook Tessa van der Starre (Chief Client Officer), Bojan Stigter (Chief Strategy Officer), Remon Buter (Chief Investment & Partnership Officer), Michiel Houben (Chief Delivery Officer) en Guus Beekmans (President NL Choreograph) deel uit van de ExCo (Nederland).

Labels

Voor de onderliggende labels in Nederland is Pim Brans benoemd tot Managing Director Clients bij EssenceMediacom, Andrea Brouwers is voortaan Managing Director Clients bij Wavemaker en Max Koster is benoemd tot Managing Director van Mindshare Netherlands. Charlotte Goddard is beneomd tot Managing Director Global Clients. Esra Harms die in januari 2025 werd benoemd tot Managing Director van StudioM, blijft deze rol vervullen.

De benoemingen zijn in oktober 2025 van kracht geworden. Alle genoemde personen hadden al leiddinggevende posities bij WPP Media.

Voor de Belgische activiteiten zal volgens een woordvoerder op een later moment nog aangekondigd worden wie daar leidinggevende functies zullen verkrijgen over de verschillende labels en activiteiten.

Vision '30

In Nederland werken er circa 950 medewerkers bij WPP Media en in België circa 300 medewerkers. WPP Media is de grootste mediaburaugroep in Nederland met labels als EssenceMediacom, Mindshare en Wavemaker. Onder de naam Vision ’30 is het bedrijf wereldwijd bezig met een 5-jaar plan om concurrerend te blijven. Volgens eigen zeggen wil het winnen in een wereld waar media overal is en media in alles zit en die moet inspelen op AI. Over het eerste half jaar kwam WPP met teleurstellende resultaten en drastische operationele winstdalingen.

Tijdens This Year, Next Year presenteerde WPP Media hoe deze met de wereld van AI om wil gaan. Later meer daarover in een verslag over This Year, Next Year.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Ruud Verheijen verlaat Wavemaker en WPP Media

25-11-2025 | 22:46:00
Ruud Verheijen heeft aangekondigd na 15 jaar WPP Media en Wavemaker te verlaten. In februari 2024 werd hij nog benoemd tot CEO van Wavemaker

Sunday Times: Havas heeft interesse in WPP Media

17-11-2025 | 12:33:00
De Britse krant The Sunday Times heeft dit weekend bericht over mogelijke interesse vanuit Havas om WPP over te nemens

WPP Media: This Year, Next Year over (mede)menselijkheid en AI - een verslag

11-11-2025 | 23:52:00
WPP Media organiseerde op donderdag 6 november 2025 in de Amsterdamse Houthavens voor de 14e keer zijn symposium This Year, Next Year onder de noemer Limitless

EssenceMediacom en StudioM ontwikkelen Dr. Oetker-campagne Willie’s Bakfeest

04-11-2025 | 17:01:00
Dr. Oetker en Stichting Jarige Job slaan opnieuw de handen ineen voor een campagne die draait om geven, samen bakken en het vieren van ieder kind.

WPP Media Nederland en België worden WPP Media Benelux

01-10-2025 | 12:13:00
WPP Media gaat zijn activiteiten in Nederland en België anders organiseren. Tot nu toe werkt WPP Media met gescheiden organisaties in beide landen. WPP Media kondigde aan dat beide entiteiten opgaan in WPP Media Benelux met Maiko Valentijn als CEO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.