Vue opent in april 2025 een bioscoop in de Amsterdamse Houthavens

Vue opent naar verwachting in april 2025 een bioscoop aan de Amsterdamse Houthavens aan de Koivistokade 2. Aan de Amsterdamse houthavens worden de nodige appartementencomplexen gebouwd en zijn veel creatieve bedrijven waaronder reclamebureaus gevestigd.Vue opent voorjaar 2025 bioscoop in Amsterdamse Houthavens

De te openen bioscoop zal voorzien zijn van twaalf zalen met elektrisch verstelbare stoelen tot bijna ligstand. Ook zal er een bar in de bioscoop worden gebouwd.  Al in 2021 was duidelijk dat er in de Amsterdamse Houthavens een bioscoop zou komen; projectontwikkelaar is Heren2. Door de coronacrisis heeft de komst van de bioscoop vertraging opgelopen; oorspronkelijk was het de bedoeling dat de bioscoop in 2023 zou worden opgeleverd.

Ron Sterk, CEO van Vue Nederland: “We zijn verheugd om aan te kondigen dat we nog een Deluxe Vue-bioscoop gaan openen. Dit keer in de hoofdstad van het land, in de Amsterdamse Houthavens. De Amsterdamse Houthavens zijn de uitgelezen plek om een nieuwe bioscoop te openen nu deze buurt zich de afgelopen jaren heeft ontwikkeld tot een nieuwe hotspot met een divers publiek. "We kijken ernaar uit om begin volgend jaar onze deuren te openen en het allerbeste op het gebied van entertainment op een groot scherm aan te bieden."

Tim Richards, oprichter en CEO van Vue Entertainment: "We zijn enorm enthousiast om ons aan te sluiten bij de lokale community in de Amsterdamse Houthavens terwijl ons bedrijf door heel Europa blijft groeien.

Via deze nieuwe locatie kunnen we bioscoopbezoekers comfortabele ligstoelen bieden, gecombineerd met de nieuwste lasertechnologie en Dolby Atmos. Perfect op tijd voor de geweldige films die gepland staan om uit te komen in 2025.”

In december 2023 opende Vue een bioscoop in Enschede en omstreeks eind mei 2024 gaat een Vue-bioscoop open in Gorinchem. Jean Mineur Mediavision zal ook voor deze bioscoop als onderdeel van Vue de bioscoopreclames verkopen. 

Amsterdam is overigens vooral het domein van Pathé als het gaat om de grote filmketens. Vue had tot nu toe geen bioscoop in de hoofdstad.

www.vuecinemas.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Michiel Veugelers: De onvermoeibare kracht van Marlene

23-01-2026 | 09:14:00
Tijd dus voor een ode aan deze Wonder Woman van ons vak.

Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG

19-01-2026 | 14:16:00
In het vervolg staan opnieuw medewerkers centraal en laat het bedrijf zien hoe menselijkheid een rol speelt in het werk van accountants en consultants.

IFFR breidt culturele samenwerkingen in Rotterdam uit

15-01-2026 | 16:41:20
Het International Film Festival Rotterdam (IFFR) presenteert voor zijn 55ste editie een reeks uitgebreide en terugkerende culturele samenwerkingen in Rotterdam.

Eenkoppige directie bij NFF na wegvallen subsidie

14-01-2026 | 15:58:00
Marjolijn Bronkhuyzen treedt aan als Algemeen Directeur/Bestuurder. Ido Abram neemt afscheid als Artistiek Directeur/Bestuurder.

Marlene Wickel ontvangt Jan Nijland Zilveren Roos; Jeroen Koopman krijgt Zilveren Roosje

06-01-2026 | 23:03:00
Marlene Wickel (Jean Mineur Mediavision) heeft de Jan Nijland Zilveren Roos toegekend gekregen. Het Jan Nijland Zilveren Roosje ging naar Jeroen Koopman (NewBe/de Bigger Picture Podcast)
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

Niek Eijsbouts: Dustin Henderson en de goede chaos

29-01-2026 | 14:18:00
Slechte chaos is te laat starten met een project omdat niemand eerder durfde te beslissen. Of drie rondes feedback waarin niemand zegt wat er echt speelt.

Bol kiest TBWA\NEBOKO als lead creative agency

29-01-2026 | 13:36:01
Het bureau krijgt een centrale rol in de merkstrategie en ontwikkelt campagnes die de positie van bol als lokaal en betrouwbaar platform ondersteunen.

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.

Lynk & Co lanceert campagne The New 08. Limit Less

29-01-2026 | 11:02:21
De focus ligt op rijbereik als voorwaarde voor comfortabel en ononderbroken dagelijks gebruik.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.