Video agency Bruut onthult frisse stijl en propositie

Onder gewijzigd leiderschap heeft Bruut snel een andere stijl en propositie ontwikkeld. Het bureau specialiseert zich in effectieve end-to-end video producties waarmee alles van concepting tot distributie wordt aangeboden.

Managing Director Stephanie Broertjes en Creative Director Suzanne Zonneveld hebben samen met het team de koers van het bureau bepaald.

Bruut vangt hun end-to-end oplossing voor video in vijf disciplines die in-house zijn ondergebracht: Concepting, Productie, Editing, Motion Graphics en Distributie.

Stephanie Broertjes: “We zijn goed gaan kijken naar wie we zijn, waar we goed in zijn, en waar onze passie ligt. We bieden merken, bureaus en publishers de mogelijkheid om projecten en campagnes volledig bij ons neer te leggen en daardoor maar één partij te werken.”

De rol van data

David Hoogendam, Media Director bij Bruut: “Op basis van de verzamelde data van de afgelopen jaren weten we in het creatieve en strategische stuk wat wel en niet werkt voor merken. Daarnaast kunnen we tijdens lopende campagnes video’s optimaliseren op basis van de live data-analyse."

Suzanne Zonneveld: “Wij maken video in de breedste zin van het woord: van TVC’s met bakken vol production value tot social smart TikToks. Altijd met het doel dat ons werk mensen in beweging zet door hen te raken, te verbinden en te activeren. We geloven namelijk niet in het genereren van vluchtige video views, maar in het creëren van waardevolle contactmomenten tussen merk en mens door ijzersterke video’s.”

Het Amsterdamse bureau Lama Lama ontwikkelde de visuele identiteit voor Bruut. 

www.bruut.media

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

SuperRebel en Bruut ontwikkelen Europese campagne voor Goliath Games

18-12-2025 | 22:53:00
SuperRebel Agency en Bruut hebbben een Europese online campagne ontwikkeld voor Goliath Games en het kaartspel Shit Happens

Edward Knol: Het onderscheid van Initiative zit in de mensen

17-12-2025 | 10:19:29
Sinds zijn start als Managing Director bij Initiative kijkt Edward Knol met frisse blik naar het bureau en de rol die het speelt in het medialandschap.

Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen

15-12-2025 | 09:20:00
De campagne stelt de menselijke waarde van zorg centraal en toont het dagelijks werk van zorgmedewerkers van dichtbij.

Eric Welles: Laten we creativiteit zaaien, geen paniek

10-12-2025 | 08:44:15
In de marketingbranche lijken onrust en doemscenario’s nooit ver weg. AI dat banen overneemt, bureaus die verdwijnen, creativiteit die onder druk staat.

Jeroen Oppatja: Groei door de kracht van creatie & tech

05-12-2025 | 08:33:00
Oppatja vertelt hoe VML in Nederland is opgebouwd, hoe het internationale netwerk dagelijks waarde toevoegt

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Hoe Latijns-Amerika mondiale mediatrends bepaalt

23-01-2026 | 09:53:43
Met een jaarlijkse groei van 10,7 procent blijft de regio ver voor op volwassen markten zoals de Verenigde Staten, waar de groei afvlakt naar 6,9 procent

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Head of Content Creation

23-01-2026 | 07:20:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Head of Content Creation - Amsterdam

Sophie van der Schaft: Social, PR en influencermarketing in 2026

22-01-2026 | 17:08:00
New Business Radio zendt deze week live uit vanaf het Cannes Lions International Festival of Creativity. Iedere dag spreken Bas Vlugt en Peter Wybenga met toonaangevende professionals uit media en marketingcommunicatie.

Evangelische Omroep en De Wolven lanceren campagne over verbondenheid

22-01-2026 | 16:49:00
De Evangelische Omroep heeft het creatieve bureau De Wolven een campagne laten ontwikkelen om aan te geven dat de EO wil staan voor het verbinden van mensen via verhalen van geloof, hoop en liefde.

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Creative Director (Dutch)

22-01-2026 | 16:12:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Creative Director (Dutch)
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.