Vertigo 6 pr-bureau voor MY.GAMES in Europa en de VS

Gamebedrijf MY.GAMES kiest Vertigo 6 als pr-bureau voor Europa, Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten.

MY.GAMES, een Europese uitgever en ontwikkelaar met het hoofdkantoor in Amsterdam, heeft meer dan één miljard geregistreerde gebruikers wereldwijd. Het bedrijf ontwikkelt voor mobiel, pc en consoles, met games zoals War Robots, Hustle Castle, Rush Royale, Left to Survive en anderen.

Vertigo 6, gevestigd in Arnhem, staat bekend om zijn ervaring in de game-industrie en heeft sterke relaties opgebouwd met merken zoals Electronic Arts, ASUS, Ubisoft, Twitch, Riot Games en Logitech. 

Raoul van Wijk, mede-oprichter bij Vertigo 6: "We zijn ontzettend blij om My.Games te verwelkomen als onze nieuwste klant in de game-industrie. Onze aanpak en trackrecord in het ontwikkelen van awardwinning campagnes voor gamepublishers heeft MY.GAMES overtuigd om voor ons te kiezen als hun pr-partner in Europa, het VK en de VS."

Karina Konkova, Communications Director bij MY.GAMES: "We zijn ervan overtuigd dat Vertigo 6 de juiste partner is om ons te helpen onze merkpositie in Europa en de VS verder te versterken. De uitgebreide ervaring en bewezen staat van dienst in de game-industrie maken Vertigo 6 de perfecte pr-partner."

De samenwerking tussen Vertigo 6 en MY.GAMES heeft als doel om groei te stimuleren in de dynamische gamingmarkt.

www.vertigo6.nl

www.my.games

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Jouw marketingbaan verdwijnt (wellicht) sneller dan je denkt

09-04-2025 | 13:24:00
[Column] Mike Hendrixen (Vertigo 6): Als jouw werk te herhalen is, te meten is of geen menselijk contact nodig heeft, dan zit AI al in de wachtkamer

Vertigo 6 lanceert Agency Simulator 25 voor PC en Mac: recap

01-04-2025 | 10:40:00
Vertigo 6 heeft dit jaar een uiterst succesvolle 1-aprilgrap in elkaar gezet. We spreken erover met Mike Hendrixen, founder en Marketing en PR Director

Hoofdpijn Alliantie vraagt aandacht voor impact van migraine

17-03-2025 | 14:24:00
De landelijke campagne Migraine is echt ziek wil hier verandering in brengen door bewustwording te vergroten en betrouwbare informatie breed toegankelijk te maken.

De waarde van free publicity is groter dan ooit

18-02-2025 | 12:05:00
Marketing Report spreekt met Mike Hendrixen, oprichter van Vertigo 6.

[Forum] So Win: het begin van de wederopstanding van Nike?

10-02-2025 | 21:50:00
Nike was als merk compleet de weg kwijt. Marktaandeel, beurswaarde, zichtbaarheid en bravoure smolten in de afgelopen jaren weg

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.