VENGEAN ontwikkelt Hans Anders-campagne met André van Duin
Creative branding agency VENGEAN heeft in samenwerking met Hans Anders een campagne ontwikkeld met André van Duin in de hoofdrol. De campagne brengt met humor en een heldere actieboodschap de kernwaarden van Hans Anders naar voren: topkwaliteit voor een scherpe prijs. De omnichannel campagne is te zien op tv, social media, radio, CRM, online en in de winkels.
Bekende Nederlanders in herkenbare campagnes
Linda van de Wiel, Director Marketing & Communications bij Hans Anders: "We willen laten zien dat iedereen, inclusief BN’ers, gewoon een goede bril nodig heeft. We maken al meer dan veertig jaar brillen, lenzen en hoortoestellen toegankelijk, en daar zijn we trots op."
De campagne benadrukt de sterke band met Nederland en promoot de unieke 3=1-actie: klanten krijgen de tweede én derde complete bril gratis, inclusief montuur en glazen, ook multifocaal.
Creatieve samenwerking
VENGEAN stond aan de basis van de creatieve ontwikkeling van de campagne. De regie is in handen van Sjors Baarveld en de fotografie is verzorgd door Ron Gessel. De stem van Hans Anders is ingesproken door Birgit Schuurman.
Credits:
Creatief bureau: VENGEAN | Adverteerder: Hans Anders – Laurens Mauquoi, Linda van de Wiel | Productie: KXRXT | Mediabureau: Initiative Media | Sound: Studio Levalo
Lees ook:
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Frederique Rote: Waarom deze AI-kerstreclame misging
Frederique Rote: Concept komt op de eerste plaats bij VENGEAN
Thomas Ritter sluit zich aan bij VENGEAN
Andy Mosmans: nexeye groeit in Europa met VENGEAN-power
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager
[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen