VENGEAN ontwikkelt Hans Anders-campagne met André van Duin

Creative branding agency VENGEAN heeft in samenwerking met Hans Anders een campagne ontwikkeld met André van Duin in de hoofdrol. De campagne brengt met humor en een heldere actieboodschap de kernwaarden van Hans Anders naar voren: topkwaliteit voor een scherpe prijs. De omnichannel campagne is te zien op tv, social media, radio, CRM, online en in de winkels.

Bekende Nederlanders in herkenbare campagnes

Linda van de Wiel, Director Marketing & Communications bij Hans Anders: "We willen laten zien dat iedereen, inclusief BN’ers, gewoon een goede bril nodig heeft. We maken al meer dan veertig jaar brillen, lenzen en hoortoestellen toegankelijk, en daar zijn we trots op."

De campagne benadrukt de sterke band met Nederland en promoot de unieke 3=1-actie: klanten krijgen de tweede én derde complete bril gratis, inclusief montuur en glazen, ook multifocaal.

Creatieve samenwerking

VENGEAN stond aan de basis van de creatieve ontwikkeling van de campagne. De regie is in handen van Sjors Baarveld en de fotografie is verzorgd door Ron Gessel. De stem van Hans Anders is ingesproken door Birgit Schuurman.

Credits:

Creatief bureau: VENGEAN | Adverteerder: Hans Anders – Laurens Mauquoi, Linda van de Wiel | Productie: KXRXT | Mediabureau: Initiative Media | Sound: Studio Levalo

www.vengean.com

Lees ook:

Deze commercials maken kans op Gouden Loeki

06-05-2025 | 09:42:00
De tien commercials die kans maken op de Ster Gouden Loeki over het eerste kwartaal van 2025 zijn bekendgemaakt.

VENGEAN blikt terug: Result ADR positioneert conflict als kracht

01-05-2025 | 09:07:00
In het communicatieconcept worden opzettelijk negatieve begrippen in conflictsituaties verwisseld met positieve uitkomsten.

Hans Anders breidt campagne met André van Duin uit

21-04-2025 | 09:00:00
Janny van der Heijden en teckel Nhaan sluiten aan in vervolgcampagne VENGEAN

Chemie Andre van Duin en Janny sluit aan bij Hans Anders

21-04-2025 | 09:00:00
Hans Anders heeft een vervolgcampagne gemaakt met André van Duin, Janny van der Heijden en haar teckel Nhaan in de hoofdrol. We spreken Frederique Rote, Copywriter bij VENGEAN en Linda van de Wiel, Director Marketing & Communications bij Hans Anders over deze campagne

Bram Holzapfel (VENGEAN): Wij bouwen merken met ondernemers

09-04-2025 | 10:52:14
Bram Holzapfel is te gast bij Marketing Report TV. Hij vertelt hoe VENGEAN samen met ondernemers, investeerders en directies sterke merken ontwikkelt

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.