Valéry Overhoff en Vjolca Berisha naar Counter

Counter, het Zaanse bureau voor pr, branding en storytelling versterkt het team met Valéry Overhoff en Vjolca Berisha. Valéry sluit als art director aan bij het branding en design team, Vjolca gaat aan de slag als account manager. 

Valéry Overhoff

Valéry Overhoff keert terug bij Counter na een periode bij Public Cinema. Als ervaren grafisch ontwerper heeft Valéry eerder een cruciale rol gespeeld bij onder andere de rebranding van Marketing Zaanstreek. Met Marketing Zaanstreek houdt ze zich nu ook weer bezig, samen met Stenia, Combiwel voor Kinderen en Sportbedrijf Zaanstad. 

Vjolca Berisha

Vjolca Berisha komt van Urban Arrow waar ze werkte als brand manager. Zij voegt zich bij het team als account- en projectmanager. Met haar veelzijdige achtergrond binnen mobiliteit, lifestyle en fashion brengt Vjolca structuur en efficiëntie in de uitvoering van projecten. Ze gaat zich bezighouden met accounts als ALD Automotive, Mourik en NewBees. 

Raymond Bresching, partner en communicatiestrateeg bij Counter: "We zijn ontzettend blij met de komst van Valéry en Vjolca. Met hun ervaring en passie voor het vak geven ze ons team een kwaliteitsimpuls." 

www.countercontent.nl

www.countercreatives.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Denise Jongkind: Design en communicatie zijn één

11-08-2025 | 08:54:00
Visueel kom je sterker uit de verf als je verhaal klopt. De basis van design word vaak mede gevormd door een goed narratief

Denise Jongkind naar Counter Collective als artdirector

07-08-2025 | 09:11:28
Ze gaat aan de slag met merkidentiteiten, campagnes en communicatiemiddelen.

Lonneke van der Horst: klanten reageren positief op merknaam Ayvens

24-07-2025 | 12:35:00
In 2024 hebben LeasePlan en ALD Automotive hun merken gewijzigd in Ayvens. We spreken Lonneke van der Horst, marketing directeur van Ayvens Nederland hierover. Ayvens is (net als voorheen ALD Automotive) onderdeel van de Franse bank Société Générale

Dutch PR Awards 2025 - Ayvens: Stad van morgen

21-07-2025 | 12:42:00
Counter ondersteunt Ayvens bij merkbekendheid na fusie ALD en LeasePlan

Counter Collective aan de slag voor Logistiek020 en Qarry

24-06-2025 | 12:16:00
Communicatiebureau Counter uit Zaandam is gestart met opdrachten voor Logistiek020 en Qarry.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Zwitserleven speelt in op emotie met Pensioenambities

28-08-2025 | 11:02:00
In deze campagne staan persoonlijke plannen en toekomstdromen centraal in plaats van cijfers en jargon

DEPT en Bol werken samen aan back to school-campagne

28-08-2025 | 09:02:00
Hiermee richt het bedrijf zich op gezinnen en studenten die na de zomer weer beginnen aan een nieuw school- en studiejaar.

Schwarzenegger en Moeller samen in Parkside-campagne

28-08-2025 | 09:00:00
Arnold Schwarzenegger en Ralf Moeller zijn binnenkort samen te zien in een nieuwe campagne van doe-het-zelfmerk Parkside.

Guerrilla-actie van Cogonez zet haven centraal tijdens SAIL

27-08-2025 | 17:26:56
Tijdens de SAIL-in van SAIL Amsterdam 2025 werden bezoekers verrast met een opvallende campagne van Werkenindehaven.amsterdam.

Natwerk lanceert BiFi Chicken-campagne in Duitsland

27-08-2025 | 09:33:00
Na eerdere campagnes in Nederland en België werkt Natwerk nu ook voor BiFi in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.