[Vacatures] Talpa Network zoekt een Business Analist

Talpa Network is per direct op zoek naar een:

Business Analist Full-time Hilversum

Vind jij het leuk om inzichten vanuit verschillende databronnen te vertalen naar een concreet advies of een plan van aanpak voor (een van) onze video-, audio-, print-, eCommerce-merken of brede initiatieven binnen het Talpa-netwerk?

Talpa Network is op zoek naar een enthousiaste en resultaatgerichte Business Analist met expertise in marktanalyses en strategisch inzicht. Als Business Analist bij Talpa Network ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van netwerk brede analyses en het vertalen van deze bevindingen naar rapportages voor verschillende stakeholders in de organisatie (o.a. directie) van TV tot print, van Audio tot eCommerce. Je levert waardevolle inzichten die dienen als basis voor aangescherpte strategieën op zowel omzet optimalisatie als kijk- lees- of luistertijd optimalisaties binnen de markten waarin Talpa Network actief is.

Verantwoordelijkheden:

  • Uitvoeren van netwerk brede analyses binnen Talpa Network met focus op de markttrends in video en audio, alsook print en e-commerce;
  • Uitvoeren van doelgroep analyses om inzicht te krijgen in de behoeften en voorkeuren van ons (potentiële) publiek;
  • Vertalen van deze inzichten uit analyses naar heldere rapportages die als basis dienen om de organisatie te informeren/ inspireren;
  • Onderbouwen van strategische beslissingen met behulp van data;
  • Opstellen van business cases voor netwerk brede projecten binnen het uitgebreide portfolio van Talpa Network om de haalbaarheid en impact ervan te evalueren.

Wij zoeken een collega met:

  • Een afgeronde opleiding op HBO- of WO-niveau, bij voorkeur in de richting van bedrijfskunde, economie, marketing of vergelijkbaar;
  • Minimaal 3-5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie, waarbij je hebt gewerkt aan marktanalyses, rapportages en het opstellen van business cases;
  • Sterke communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, om complexe informatie op een begrijpelijke manier over te brengen; Je bent in staat inzichten uit data om te zetten tot een sterk verhaal in PowerPoint-presentaties;
  • Proactieve en zelfstandige werkhouding, met het vermogen om effectief samen te werken in een team;
  • Kennis van het media landschap is een pre;
  • Kennis van tools als SKO, NMO, NOM, Google Analytics is een pre.

Wat bieden wij?

Word jij onze nieuwe collega?

Enthousiast over deze rol en wil je ons team komen versterken als Business Analist? Dan nodigen we je graag uit om te solliciteren. Solliciteer hier met je CV en motivatiebrief en wie weet maak je binnenkort deel uit van ons team.

We hanteren twee gespreksrondes.

Heb je nog vragen over de functie of de procedure? Mail dan naar [email protected]

Iedere vorm van acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

www.talpanetwork.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Radio 538 tot 2028 radiopartner KNVB

12-09-2025 | 00:43:00
De KNVB en Talpa Network hebben hun partnerschap verlengd tot 30 juni 2028

Talpa Network pro forma in beroep over aantal FM-radiostations

09-09-2025 | 16:47:00
Talpa Network is pro forma in beroep gegaan bij het College van Beroep voor het Bedrijfsleven (CBb) tegen een vonnis van 1 juli 2025 over het maximaal aantal landelijke FM-radiostations dat een bedrijf mag bezitten.

Na Malou Petter ook Art Rooijakkers weg bij Nieuws van de Dag

18-08-2025 | 16:26:00
Art Rooijakkers is gestopt bij het opinieprogramma Nieuws van de Dag dat Talpa Network samen met de Telegraaf maakt en op SBS 6 uitzendt. Hij blijft bij Talpa Network werken, maar bij welk programma is nog onduidelijk. Thomas van Groningen is aangesteld als vaste presentator.

Gordon Heuckeroth en Froukje de Both vanaf 1 september op Radio 10

14-08-2025 | 17:09:00
 Gordon Heuckeroth en Froukje de Both zullen per 1 september 2025 de ochtendshow van Radio 10 van 06:00 tot 09:00 uur presenteren. Ze nemen daarmee de plek over van Lex Gaarthuis die na het vertrek van Gerard Ekdom in juni 2024 de Radio 10 ochtendshow is gaan maken

Radio Noordzee per 1 september op FM in Noord-Brabant en Limburg

13-08-2025 | 12:29:00
Radio Noordzee zal vanaf 1 september 2025 te horen zijn in een aantal regio’s in Noord-Brabant en Limburg. Hiertoe hebben eigenaar Talpa Network en vergunninghouder TiDa bv een overeenkomst gesloten.

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

BMW start wereldwijde campagne voor iX3

15-09-2025 | 15:51:00
BMW heeft samen met Jung von Matt HAMBURG een internationale campagne gelanceerd rond de introductie van de BMW iX3.

Supermarkt Dirk benadrukt betaalbaarheid met Telegraaf-bijlage

15-09-2025 | 14:05:00
Supermarktketen Dirk heeft een bespaarbijlage uitgebracht in De Telegraaf. Daarmee speelt de keten in op de discussie over koopkracht en prijzen

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content

[Vacatures] iO zoekt een Marketing Strateeg

15-09-2025 | 08:50:00
iO is per direct op zoek naar Marketing Strateeg - Campus Den Bosch

[Vacatures] Influentials zoekt een Medior Campaign Manager

15-09-2025 | 07:49:00
Influentials is per direct op zoek naar Medior Campaign Manager (36-40 uur) Fulltime · Rotterdam / Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.