[Vacatures] Screenforce en Audify zoeken een Junior Marketing Executive

Screenforce en Audify zijn per direct op zoek naar:

Junior Marketing Executive 

Ben jij gek op radio, TV en online video? Heb jij video on demand ‘uitgespeeld’ en vaak je oortjes in voor je favoriete podcasts? Zit jij vol goede ideeën, durf je vragen te stellen en is marketing en/of communicatie jouw passie? Dan hebben wij dé vacature voor jou! Eentje waar je de hele dag bezig bent met audio en video en dat bij de leukste mediaclub van Nederland. Lijkt het je leuk om bij ons te (her)starten in de mediawereld? Reageer dan snel op deze vacature.

Wie zijn wij?

Screenforce en Audify zijn onderdeel van de MediaClub. Deze Club wordt gevormd door de mediabereiksonderzoeken (kijken, luisteren, lezen en online) van het Nationaal Media Onderzoek (NMO) en de marketingbureaus, zoals Audify en Screenforce die partner zijn in deze mediabereiksonderzoeken en tevens het (reclame)medium promoten bij adverteerders en bureaus. Kortom, het epicentrum van de media in Nederland.

Screenforce is de Nederlandse TV-marketingorganisatie. Het doel is om adverteerders en mediabureaus te helpen om het beste te halen uit reclame rond premium videocontent.
Audify is de marketingorganisatie voor alle makers en gebruikers van audio en Audify helpt met kennis en informatie om merken te versterken met de inzet van audio(reclame).

Als Junior Marketing Executive

  •  werk je mee aan events en webinars over diverse onderwerpen rondom TV, online video en audio;
  • houd je onze social kanalen bij en voorzie je ze van content;
  • stel je diverse nieuwsbrieven op;
  • ontwikkel je en organiseer je creatieve activaties;
  • plaats je nieuwsberichten en andere artikelen op onze websites;
  • werk je mee aan de ontwikkeling van marktpresentaties (PowerPoint);
  • breng je alle mediapublicaties in kaart;
  • is er ook nog ruimte voor eigen initiatief!

Wij zoeken iemand die

  • een relevante achtergrond in marketing/communicatie heeft (ervaring in de media is een pré);
  • beschikbaar is voor 16 uur per week;
  • communicatief sterk is;
  • weet hoe je goede social content maakt;
  • proactief is en goed met deadlines kan werken;
  • secuur en georganiseerd is;
  • ervaring heeft met programma’s als Photoshop, Canva en WordPress.

Wij bieden:

  • Een afwisselende en uitdagende functie voor 16 uur per week;
  • in loondienst of freelance, beide is bespreekbaar;
  • de mogelijkheid om thuis te werken;
  • een supergezellig team van zo’n 20 mediaprofessionals;
  • een kantoor met uitzicht op de Johan Cruijff ArenA en de ZiggoDome.

Leeftijd is voor ons geen issue, iedereen valt in de doelgroep van televisie en radio, dus of je nu heel jong bent en ons ziet als een springplank of je wellicht als ouder van jonge kinderen de draad weer wil oppakken, laat ons weten dat je er zin in hebt.

Denk je dat jij onze MediaClub kunt versterken als Marketing Executive voor Screenforce en Audify? Stuur dan je motivatie en CV naar [email protected] en wie weet nodigen we je uit voor een kennismakingsgesprek in ons Clubhuis!

www.screenforce.nl

www.audify.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

NMO Kijkonderzoek Fase 2: alleen NPO Start volledig gemeten

04-09-2025 | 00:00:00
Van de streamingdiensten met exclusieve content zal alleen van NPO Start al het aanbod worden gemeten bij het NMO Kijkonderzoek fase 2 dat naar verwachting in de loop van oktober zal starten. Dit stelt brancheorganisatie Screenforce

Tv-reclamemarkt daalt -8,1 procent tot 390 miljoen in eerste helft 2025

04-09-2025 | 00:00:00
De tv-reclamemarkt komt in de eerste helft van 2025 uit op 390 miljoen euro. Dit is een daling van 8,1 procent vergeleken met de eerste helft van 2024. Dit heeft brancheorganisatie Screenforce bekend gemaakt

Televisieseizoen vol vertrouwde titels en klassiekers

28-08-2025 | 10:25:00
Waar vorig jaar nog sprake was van veel wisselingen en experimenten, is er dit seizoen vooral sprake van stabiliteit.

Orlando Wood: showmanship bij reclame belangrijker voor winst en groei op de lange termijn

21-08-2025 | 13:26:00
Orlando Wood is Chief Innovation Officer bij System1 Group waar hij sinds 2005 werkt, auteur van het book Lemon and Look Out en creator van de cursus a.p.e. (advertising principles explained). We spreken hem over ontwikkelingen in de reclamemarkt, televisie. AI en meer

Screenforce: Veel sport op tv, ook zonder traditionele Sportzomer

19-08-2025 | 10:16:00
Screenforce onderzocht hoe sport dit jaar werd bekeken en welke doelgroepen daarbij in beeld kwamen.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.

ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform

04-09-2025 | 12:43:00
Hierdoor zijn de meer dan 4.750 dubbelzijdige A0-displays van de exploitant nu beschikbaar via het Cäsar Dataloket.

Masha Kodden CMO De Koffiejongens

04-09-2025 | 12:37:00
Zij sluit zich aan bij het koffiemerk op een moment dat het bedrijf zijn merkcampagne Op avontuur tussen de grote jongens lanceert.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Junior Creatieve Designer

04-09-2025 | 08:44:00
Mediahuis is per direct op zoek naar een Junior Creatieve Designer - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.