[Vacatures] Pink Marketing zoekt een Junior Social Media Specialist

Pink Marketing is per direct op zoek naar:

Junior Social Media Specialist

Ben jij op de hoogte van alle social marketing trends, is geen kanaal voor jou onbekend en help jij graag klanten om samen tot het beste resultaat te komen? Dan kunnen we niet wachten om met jou samen te werken!

We are Pink

Pink Marketing (Part of P3) is één van de grootste onafhankelijke digitale marketingbureaus van Nederland (met een topnotering in de Emerce 100). Ons team bestaat uit meer dan 60 gedreven collega's, ieder met hun eigen specialisme. Samen met onze partners kijken we naar het grotere plaatje in de wereld van digitaal. We zijn dan ook gewend om een partnership aan te gaan met onze klanten en onderdeel van hun team te worden. Met onze zusjes Pünktlich (concepting en creatie) en Pexi (tech solutions) bedienen we onze klanten end-to-end.

Jouw rol

Als Junior Social Media Specialist ben je thuis in de wereld van social marketing en ben je altijd op de hoogte van de laatste trends. Facebook, Instagram en TikTok kennen geen geheimen voor jou en je weet precies hoe je deze effectief kunt integreren in de marketingstrategie. Dagelijks werk je voor de mooiste klanten, waaronder Qmusic, DPG Media, Videoland, MediaMarkt en Naïf. In deze rol ben je verantwoordelijk voor het managen van social campagnes van begin tot eind. Je bewaakt de looptijd, budgetten en zorgt dat doelstellingen worden behaald. Daarnaast krijg je de kans om mee te denken over strategie, planning, inhoud en communiceer je hierbij proactief met de klant om ervoor te zorgen dat de campagnes zo goed mogelijk renderen. Tijdens je werk als junior Social Media Specialist word je aangemoedigd om kansen te ontdekken en te adviseren over de mogelijkheden binnen het vak. Bovendien zal je worden begeleid door ervaren collega's die je ondersteunen in je ontwikkeling en groei binnen de organisatie.

What is in it for you

  • Je krijgt veel vrijheid en ruimte voor eigen initiatieven, dit moedigen we zelfs aan!
  • Een mooie werkplek in hartje Groningen waar dagelijks een verse lunch voor je klaarstaat
  • Passend salaris, afhankelijk van je kennis en ervaring
  • Je komt terecht in een gezellig team
  • Een PV die regelmatig onvergetelijke uitjes organiseert
  • Gezellige vrijmibo's en Fat Friday kennissessies

 

Jij:

  • Hebt affiniteit en je eerste ervaring opgedaan met social advertising, social content en community management;
  • bent klant- en resultaatgericht;
  • beschikt over hbo werk- en denkniveau;
  • hebt een winnaarsmentaliteit en bent proactief.

Meer weten of direct solliciteren?

Ben je enthousiast geworden? Stuur dan je cv en motivatie naar solliciteren@pinkmarketing.nl! Wil je meer weten voordat je solliciteert? Voor vragen kun je contact opnemen met Robbin via 050 21 10 763

www.pinkmarketing.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Boudewijn de Jong over 100 dagen PINK

12-03-2025 | 06:00:00
In december 2024 gingen PINK Marketing, Pünktlich en PEXI (voorheen P3 Group) samen onder de naam PINK. 100 dagen na deze aankondiging spreken we hierover met Boudewijn de Jong, mede-oprichter van PINK

Pink Marketing, Pünktlich en PEXI (voorheen P3 Group) gaan verder onder de naam PINK

03-12-2024 | 09:31:00
Hiermee kiest het bureau voor een geïntegreerde aanpak waarin media, creativiteit en technologie samenkomen. Het doel is om merken te ondersteunen bij het behouden van relevantie in een snel veranderende markt.

Pink Marketing aan de slag voor Q8 en Tango

29-11-2024 | 09:15:00
Pink Marketing gaat, in samenwerking met Pünktlich en PEXI, een strategie ontwikkelen die data, media en creatie samenbrengt

[Vacatures] Pink Marketing zoekt een Tech Creative

27-11-2024 | 08:44:00
Pink Marketing is per direct op zoek naar Tech Creative - Groningen • 36-40 uur

Athora kiest Pink Marketing als Digital Agency

14-11-2024 | 10:20:00
Pink Marketing is het recent aangestelde digitale bureau van Athora, het moederbedrijf van de merken Zwitserleven en Reaal, en zal hen ondersteunen bij de uitvoering van hun marketingstrategie.

Gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.