[Vacatures] MediaTest zoekt een Junior Research Consultant

MediaTest is per direct op zoek naar:

Junior Research Consultant

Vind jij ook dat communicatie altijd effectiever kan?

Ben jij net als wij gek van het doen van onderzoek en daarnaast van (digitale) media en communicatie? En sta je aan het begin van je carrière en wil je het onderzoeksvak graag leren? Of ben je al werkzaam in onderzoek of in communicatie/media en ben je toe aan een volgende stap, bij een gespecialiseerd onderzoeksbureau?

Dan zijn we op zoek naar jou!

MediaTest onderzoekt media en communicatie. Met 25 jaar ervaring leveren we praktische inzichten, waarmee we klanten helpen hun media- en communicatiestrategieën te optimaliseren voor het beste effect. Dit doen we bijvoorbeeld voor McDonalds, Rabobank, KLM, Gemeente Amsterdam, AVROTROS, Naturalis, Noordhoff Uitgevers, PostNL en het Rode Kruis. De onderzoeken hebben betrekking op communicatie in de breedste zin van het woord. Van on- en offline communicatiemiddelen (mobiel, digitaal, radio, TV en print) tot gehele marcom-campagnes, (re)branding en communicatiestrategieën.

Je wordt binnen MediaTest vanaf de start betrokken bij gehele onderzoekstrajecten, zowel bij kwalitatief als bij kwantitatief onderzoek. Van het schrijven van onderzoeksvoorstellen en het organiseren van veldwerk tot en met het analyseren en rapporteren van de resultaten.

In ons gezellige kantoor, op loopafstand van station Amsterdam-Sloterdijk, werk je samen met je collega’s aan onderzoek en adviestrajecten voor onze klanten.

MediaTest ontmoet jou graag als je:

  • Beschikt over een relevante Master (WO-denkniveau)
  • Analytisch sterk bent, en ook enthousiast, pro-actief, initiatiefrijk en scherp
  • Beschikt over een vlotte pen in perfect Nederlands
  • 32 tot 40 uur per week beschikbaar bent

Het is een pré als je daarnaast:

  • Kennis van en affiniteit met onderzoek hebt
  • Kennis van en affiniteit met digitale media hebt
  • Houdt van nieuwe en vernieuwende (online/digitale) onderzoeksmethoden en –tools

Wat biedt MediaTest jou?

  • Een prima salaris, een laptop, reiskostenvergoeding en opleidingsmogelijkheden
  • De flexibiliteit om je aanwezigheid op kantoor en thuiswerken optimaal te combineren
  • Een professionele, fijne werkomgeving, waarin je uitgedaagd wordt door een enthousiast team met gedreven en ervaren collega’s
  • Alle kansen die werken bij een gespecialiseerd onderzoeksbureau met zich meebrengt:
  • veel vrijheid in je functie
    – grote mate van zelfstandigheid
    – de mogelijkheid om je eigen expertisegebied op te bouwen en uit te breiden
    – veel ruimte voor persoonlijke groei

Enthousiast?

Mail dan je C.V. en motivatie naar Stephan van Furth, Managing Partner: [email protected]. Voor aanvullende informatie kun je bellen naar 020 – 410 00 00.

www.mediatest.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Isabel Druijf: De kracht van doen in kwalitatief onderzoek

23-01-2026 | 09:07:11
Kwalitatief onderzoek draait om begrijpen. Om het verkennen van een thema, het duiden van gedrag en het interpreteren van wat mensen doen

Grote Pers en PR Onderzoek toont kloof in vertrouwen

13-01-2026 | 10:02:00
Persberichten blijven een belangrijke rol spelen in het werk van journalisten, maar contact en vertrouwen tussen pers en PR vragen aandacht.

Pers en PR Onderzoek toont spanningen tussen pers en PR

12-01-2026 | 11:26:17
Relevantie, vertrouwen en timing bepalen steeds vaker of een bericht wordt opgepakt.

Gepersonaliseerde reclame schuurt bij jongeren

18-11-2025 | 10:38:18
Zo vindt 39 procent van de 15- tot en met 21-jarigen gepersonaliseerde advertenties nuttig, terwijl 72 procent dit type reclame opdringerig noemt

Zo meet je het effect van je (branded) podcast

30-10-2025 | 15:57:00
Podcasts zijn niet meer weg te denken uit het medialandschap.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Remco Marinus: Een idee met een gat erin

06-02-2026 | 11:25:23
Adverteerders zoeken resultaat.
Snel. Zonder gedoe. Met een creatief idee dat je mediacentjes harder laat renderen.

Bob Koigi: Creatieve strategie centraal in Super Bowl 2026

06-02-2026 | 09:46:52
Nu Super Bowl LX nadert, lijkt merkreclame bijna net zo competitief te worden als de wedstrijd zelf.

Claire van Thiel stapt over naar Closed on Monday

06-02-2026 | 08:25:27
Ze maakt de overstap van TBWA\Neboko en gaat zich richten op het verder aanscherpen van de merkstrategie van het bureau.

[Vacancy] Revitalize zoekt een Creative Project Lead (nieuw bureau)

05-02-2026 | 15:33:00
Revitalize is per direct op zoek naar Creative Project Lead (nieuw bureau)  • (32 - 40 uur p/w) - Amsterdam

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een AI Art & Video Director

05-02-2026 | 09:25:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar AI Art & Video Director - Full-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.