[Vacatures] Mediahuis zoekt een Teamlead Sales Radio

Mediahuis is per direct op zoek naar:

Teamlead Sales Radio - Fulltime/Parttime

Mediahuis, thuis in Media. Met onze sterke (radio)merken als  Radio Veronica, 100% NL, SLAM! en Sublime helpen we adverteerders met het realiseren van hun doelstellingen. Iets waar onze collega’s op de afdeling B2B Sales dagelijks over adviseren in de richting van adverteerders en mediabureaus. Dit keer zijn wij opzoek naar commercieel talent die samen met ons deze ambitie verder versterkt in de rol van Teamlead.

Dit ga je doen

Als Teamlead ben jij de drijvende kracht achter een ambitieus sales team van vijf Cross Media Consultants Radio. Jij biedt samen met jouw team (digitale) mediaoplossingen waar onze klanten blij van worden. Deze functie is dus tweeledig: je geeft leiding aan een team van crossmedia consultants, maar hebt daarnaast een eigen klantverantwoordelijkheid. Je bent het visitekaartje van Mediahuis Radio naar onze relaties toe en als goede verkoopleider voel je je goed bij ‘lead by example’, dus neem je zelf ook een deel sales voor je rekening.

Als meewerkend voorman zet jij de medewerkers in je team in hun kracht, zodat ze kwalitatief werk afleveren en zo de crossmediale verkoopdoelstellingen behalen. Je hebt hierbij oog voor ieders persoonlijke ontwikkeling. Zelf heb je stevige kennis van de advertentiemarkt en draag je bij aan de realisatie van de teamprestaties binnen verschillende branches. Onder jouw leiderschap ontstaat een intensieve samenwerking, zowel binnen de verschillende salesteams, als erbuiten.

Dit neem je mee

Wij gaan graag in gesprek met kandidaten met een bewezen trackracord in de media sales, je voelt je goed bij het veranderende medialandschap en ziet hier kansen en mogelijkheden. Door jouw analytisch vermogen en ondernemerschap gecombineerd met markt- en branchekennis weet jij als geen ander wat de klant van morgen nodig heeft. Het onderhouden van klantrelaties zit je in het bloed en je zet de klantvraag met groot gemak om in inspirerende maatwerkconcepten waar je elke klant mee verrast. Tijdsdruk is voor jou geen issue en de planning, het budget, de kwaliteit en de vastlegging bewaak je zonder moeite.

Op weg naar de beste prestaties weet je de kracht van jouw team optimaal in te zetten. Je weet mensen te inspireren, corrigeren en te motiveren, hebt een scherp commercieel inzicht en krijgt er energie van om collega’s te zien groeien in het verkoop vak. Tot slot, je houdt van de dynamiek van de radiowereld en hebt affiniteit met onze merken; Radio Veronica, 100% NL, SLAM! en Sublime.

Dit hebben we voor jou in huis

Bij Mediahuis nemen we goede arbeidsvoorwaarden serieus, want ze vormen het fundament onder onze samenwerking. We blijven deze voortdurend optimaliseren en vernieuwen om jou de beste voordelen te bieden. Bij deze functie hoort een bruto maandsalaris dat ligt tussen €5.456,93 en €7.687,17 op basis van een 40-urige werkweek, waarbij jouw startsalaris afhankelijk is van wat jij in huis hebt. Ben je benieuwd naar wat we je nog meer te bieden hebben? Klik hier voor al onze arbeidsvoorwaarden 

Interesse? Solliciteer hier.

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Audiohuis lanceert podcast met hockeyinternationals

05-03-2026 | 16:03:00
De Nederlandse hockeyinternationals Jip Janssen en Terrance Pieters starten samen een podcast. In Helemaal Goed Joh praten de twee vrienden over het leven achter de topsport, met onderwerpen die volgens hen vaak buiten interviews blijven.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Nieuwschef bij De Telegraaf

05-03-2026 | 07:46:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Nieuwschef bij De Telegraaf - Amsterdam

Mediahuis groep: stabiele resultaten in 2025

27-02-2026 | 19:10:07
Mediahuis groep haalde in 2025 een geconsolideerde omzet van 1,258 miljard euro, 2 procent meer dan 2024. Het operationeel resultaat bedroeg 151,8 miljoen, licht hoger dan 2024 toen dit nog 151,1 miljoen was

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Content Creator J/M Ouders

25-02-2026 | 09:56:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Content Creator J/M Ouders - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Onderzoeksjournalist

25-02-2026 | 09:44:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Onderzoeksjournalist - Amsterdam


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

P&P Company treedt toe tot Wings Group

11-03-2026 | 14:47:00
Door de samenwerking ontstaat een marketinggroep met ruim 50 specialisten op het gebied van strategie, branding, online marketing en digitale uitvoering.

Koopmans laat zien: thuis is meer dan je ouderlijk huis

11-03-2026 | 12:54:00
Koopmans lanceert een campagne waarin het vertrouwde thuisgevoel van het merk een bredere betekenis krijgt.

Marc Wellens: Merken worden menselijker. Of verdwijnen

11-03-2026 | 11:43:00
Merken die in 2026 het verschil maken, zijn geen uithangborden meer. Geen logo’s-met-een-missie

Lode Schaeffer: Iedere dag zin

11-03-2026 | 11:22:00
Er verandert veel in de wereld, dus er verandert ook veel in ons vak. Daar kun je in iedere column over horen en lezen.

Petra De Roos: ACC zet in op eerlijke pitches en AI

11-03-2026 | 10:07:43
In het gesprek gaat het over de druk op de bureauwereld, de impact van pitches op de winstgevendheid van bureaus
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.