[Vacatures] Mediahuis zoekt een Marketing Manager bij Radio Veronica & Sublime

Mediahuis is per direct op zoek naar:

Marketing Manager bij Radio Veronica & Sublime - Fulltime

Ben jij een gedreven Marketing Manager met een passie voor radio en digitale media? Wil jij het verschil maken voor de iconische merken Radio Veronica en Sublime? Als Marketing Manager bij Mediahuis Radio ben jij de creatieve kracht achter marketingcampagnes die zowel nieuwe als bestaande luisteraars verbinden met onze radiostations. Met jouw strategische visie en vernieuwende ideeën geef jij richting aan ons succes. Klinkt dit als jouw volgende uitdaging? Grijp dan nu je kans! 

Dit ga je doen

Als Marketing Manager voor Radio Veronica en Sublime ben jij de drijvende kracht achter onze marketingstrategie. Jij ontwikkelt, implementeert en evalueert (online) marketingcampagnes die onze merken versterken en onze radiostations nog prominenter op de kaart zetten. Met onderscheidende campagnes, brand promotions en digitale producties weet jij consumenten niet alleen te bereiken, maar ook te inspireren en als fans aan onze zenders te binden. Jij hebt direct invloed op het bereik en de groei van Radio Veronica en Sublime. Jij speelt een sleutelrol in het versterken van onze marktpositie, het stimuleren van innovatie en het aanwakkeren van creativiteit binnen je team. Van het bedenken van strategische ideeën tot het uitvoeren en analyseren van de resultaten: jij zorgt ervoor dat elke campagne de gewenste impact heeft. 

Naast het aanwakkeren van creatief denken, ben jij samen met je team van specialisten verantwoordelijk voor media buying en werk je samen met PR- en perspartners om onze boodschap effectief te verspreiden. Jij bouwt en onderhoudt sterke relaties in de media- en entertainmentwereld en zorgt ervoor dat ons merk op alle platform zichtbaar blijft preseteren 

Kortom: als Marketing Manager ben jij de persoon die Radio Veronica en Sublime helpt om steeds meer luisteraars te bereiken en te verbinden met onze merken, terwijl je een blijvende bijdrage levert aan onze groei en ontwikkeling. 

Dit neem je mee

Wij zoeken een gedreven en creatieve Marketing Manager die zowel strategisch als operationeel sterk is. Jij hebt ervaring in het ontwikkelen en uitvoeren van marketingcampagnes en bent in staat om het team te inspireren en te leiden naar succes. Met jouw scherpe visie op digitale ontwikkelingen benut je kansen om de impact van onze merken verder te vergroten. 

Verder herken jij jezelf in het volgende profiel:  

  • Minimaal 5 jaar relevante werkervaring als marketingmanager.
  • Ervaring met media is een plus punt. 
  • Kennis van commerciële marketing en campagnes opzetten 
  • Veel ervaring met media buying, PR, en contentmarketing 
  • Creatief, resultaatgericht en met een proactieve houding

Dit hebben we voor jou in huis

Bij Mediahuis Radio werken mensen met liefde voor het mediavak en zorgen we elke dag voor de beste content op radio, online video, socials en op events. Dit doen we met een energiek team vanuit sterke merken als 100% NL, Radio Veronica, SLAM!, Sublime en Sunlite.  
 
Ben jij klaar om het verschil te maken voor Radio Veronica en Sublime? Solliciteer dan vóór  3 februari. We kijken uit naar jouw creatieve ideeën en motivatie! 

Interesse? Solliciteer hier.

www.radioveronica.nl

www.mediahuis.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Hatice van Leeuwen verlaat Mediahuis Nederland

03-07-2025 | 10:13:00
Hatice van Leeuwen verlaat Mediahuis Nederland per 4 juli 2025. Sinds september 2020 was zij Teamlead van MHX, de creatieve studio van Mediahuis Nederland

Kink verliest rechtszaak radiokavels Mediahuis/Talpa Network

01-07-2025 | 23:27:00
Kink, het alternatieve radiostation van Leon Ramaker onder leiding van Jan Hoogesteijn, heeft op alle punten de rechtszaak verloren tegen de vergunningen van de radiofrequenties van Mediahuis Radio en Talpa Network

Zijn community's de nieuwe socials?

01-07-2025 | 11:47:00
In deze aflevering praten Bert Hagendoorn en Ronald ter Voert met Stacey Rookhuizen en Herbert Visser

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Redactioneel Designer De Telegraaf

01-07-2025 | 08:15:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Redactioneel Designer bij De Telegraaf

Thuiswinkel erkent duurzame aanpak Mediahuis E-commerce

30-06-2025 | 11:58:41
Mediahuis E-commerce heeft het Thuiswinkel Waarborg Duurzaamheidscertificaat ontvangen

Gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.