
[Vacatures] iO zoekt een Medior Contentmanager
iO is per direct op zoek naar:
Medior Contentmanager - Campus Amsterdam
Wat je gaat doen
Ben jij een ervaren contentmanager die moeiteloos schakelt tussen uitvoering en coördinatie? Heb jij contentmanagementsystemen volledig in de vingers en krijg je energie van het managen van content- en migratieprojecten? Dan ben jij de medior contentmanager die wij zoeken!
Als medior contentmanager bij iO ben je een onmisbare schakel in ons team van contentmanagers en contentspecialisten. Je combineert uitvoerende kracht met coördinerend vermogen en hebt een scherp oog voor kwaliteit en voortgang. Je werkt in CMS’en van bekende merken zoals Odido en Transavia, maar ook voor (semi-)overheidsorganisaties.
Je bent verantwoordelijk voor het soepel laten verlopen van contentopdrachten en migratietrajecten. Je overziet het werk, stemt af met stakeholders en zorgt dat deadlines worden gehaald. Je behoudt het overzicht én pakt zelf actief werk op.
Je dagelijkse werkzaamheden:
- Coördinatie van content- en migratieprojecten
- Contentopdrachten uitvoeren in CMS’en van de klant
- Plannen en bewaken van werkzaamheden binnen het team
- Stakeholdermanagement bij klanten
- Rapporteren over voortgang en knelpunten aan collega’s en opdrachtgevers
Daarom ben jij de perfecte Medior Contentmanager
Wie ben jij?
Jij bent een echte doener met organisatietalent. Je hebt ervaring met CMS-omgevingen en kunt goed schakelen tussen verschillende werkzaamheden. Je voelt je verantwoordelijk voor het resultaat van een project en neemt daarin collega’s mee. Je bent professioneel in je communicatie, zelfstandig en blijft altijd scherp op details en deadlines.
Waar we ook blij van worden:
- Je bent in het bezit van een afgeronde hbo-opleiding, bijvoorbeeld in communicatie of media
- Je hebt 2-4 jaar ervaring met contentmanagement en online communicatie
- Je hebt ruime ervaring met CMS’en zoals WordPress, Contentstack, Drupal, Sitecore, Tridion of Bloomreach (Hippo)
- Je hebt ervaring met tools zoals Trello, JIRA of MS Project
- Je weet hoe je content optimaal beheert en migreert
- Je bent bekend met de huidige digitale trends en ontwikkelingen (o.a. AI, SEO/GEO, Toegankelijkheid)
Wat kun je van ons verwachten?
- Je werkt bij ons in een ambitieuze, informele omgeving waar je veel vrijheid en verantwoordelijkheid hebt om je eigen rol vorm te geven.
- Je maakt deel uit van een hecht team. Wat we gemeen hebben? We streven allemaal naar de beste online ervaring voor gebruikers én ontzettend tevreden klanten.
Dit krijg jij van ons
- 25 vakantiedagen; Op basis van een 40-urige werkweek.
- Reiskosten & vakantiegeld; Uiteraard kun je rekenen op 8 procent vakantiegeld. Daarnaast hebben we verschillende mobiliteitsregelingen, maar afhankelijk van jouw functie en voorkeur een keuze.
- Goede pensioenregeling; Jij legt 4 procent in en iO vult de rest aan tot de volledige premie.
- Hybride werken; Een goede werk- en privébalans is superbelangrijk. Samen met jouw team maak je afspraken over wanneer én waar je werkt.
- Gezonde snacks & lunch; Op iedere iO campus pak je de hele dag een gezond tussendoortje en kun je tegen een kleine vergoeding gezond én gevarieerd lunchen.
- Persoonlijk ontwikkelbudget; Zet jaarlijks € 3.000,- in om jezelf te ontwikkelen, in je vak of als persoon, met trainingen, events of cursussen.
- Milestones & celebrations; En bovenal zijn we bij iO ook gewoon een gezellige club mensen, al zeggen we het zelf. Het Fun & Party-team op jouw campus staat op z'n tijd dan ook garant voor de leukste feestjes.
Zo verloopt jouw sollicitatie
Samenwerken, impact maken en groeien begint met de juiste klik. We leren je daarom graag kennen en geven je ook de kans om je toekomstige collega's te ontmoeten.
Solliciteer nu
Klaar voor een bruisende carrière bij iO? Solliciteer hier. We nemen snel contact met je op.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] iO zoekt een Senior Contentmanager
[Vacatures] iO zoekt een Traffic Manager
[Vacatures] iO zoekt een Project Manager - Marketing en Data & Intelligence
[Vacatures] iO zoekt een Junior Contentmanager
[Vacatures] iO zoekt een Digital Marketeer
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Heineken en LePub spelen met AI-vriendschap
[Vacatures] iO zoekt een Senior Contentmanager
Twaalf awards voor Happy Horizon bij Digital Impact Awards
[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Social Advertising Consultant
Bekende Nederlandse vrouwen delen ervaringen in TENA-campagne
Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru