[Vacatures] iO zoekt een Digital Marketeer

iO is per direct op zoek naar:

Digital Marketeer - Campus Den Bosch

Wat je gaat doen

Weet jij hoe je bezoekers online activeert? Wil jij bedrijven (online) helpen groeien en zie je altijd mogelijkheden om meer relevant bereik te creëren? Oftewel: Adem jij Digital marketing? Dan zou een rol als Digital Marketeer bij iO goed bij jou kunnen passen.

Als Digital Marketeer bij iO maak jij voor bedrijven impact in alles wat zich online afspeelt. Je bent allround inzetbaar: de ene keer ga je aan de slag met een lean and mean Meta-campagne, de andere keer maak je een website SEO-proof. Ook zet je strategieën op en adviseer je over de verschillende kanalen die je per fase in de customer journey inzet. Jouw ideeën voor een online strategie werk je vlot uit in een online marketingplan. Je kijkt verder dan alleen de directe vraag van de klant en denkt proactief mee over kansen en mogelijkheden. Door helder verwachtingsmanagement zorg je ervoor dat projecten soepel verlopen en alle partijen op één lijn zitten. 

Kortom: Ze noemen jou ook een T-shaped Marketeer! 

Je bent een nieuwsgierige, ondernemende teamspeler die ook zelfstandig aan de slag kan. Je toont oprechte interesse in de business van onze klanten en hun uitdagingen. Je vindt het leuk om zowel strategisch als operationeel bezig te zijn. Nieuwe technieken en tools volg je als een havik. Je bent leergierig en niet bang om nieuwe dingen te proberen waar wij als bureau van kunnen groeien. 

Op campus Den Bosch ben je onderdeel van een multidisciplinair team met meer dan 20 data-gedreven marketing collega's. Aan frisse inzichten en nieuwe ideeën dus geen gebrek! Samen sta je sterk en zijn jullie in staat elkaar uit te dagen om in projecten tot het beste resultaat te komen. Je werkt zowel in enkele vaste projectteams voor bedrijven als in ad hoc losse opdrachten. 

Kennis is de basis van alles wat je bij iO doet. Je kunt groeien door te werken aan uitdagende projecten in kleinschalige teams. En je kunt jouw persoonlijke groeipad volledig zelf vormgeven, ook met behulp van een persoonlijk ontwikkelingsbudget. Daarnaast zijn er allerlei initiatieven waaraan je kunt deelnemen of die je zelf kunt organiseren zoals Expert Groups of lunch & learns. 

Daarom ben jij de perfecte Digital Marketeer

  • Je hebt meer dan 4 jaar relevante ervaring als Digital Marketeer. Deze heb je met grote voorkeur opgedaan bij een online marketing bureau/Agency;
  • Je hebt een brede interesse in online marketing, met basis ervaring in Performance marketing campagnes.  
  • Het liefst zien we dat je ervaring hebt met allerlei verschillende kanalen, maar als je er in twee of drie gespecialiseerd bent is dat helemaal niet zo erg. Belangrijk is dat je gemotiveerd bent om je kennis uit te breiden naar andere kanalen.
  • Het is een pré als je Kennis en ervaring met Marketplaces, E-mailmarketing of Display Advertising.
  • Je bent communicatief, hands-on, analytisch en gedreven door het behalen van resultaten voor je klanten. Daarbij doe je actief aan verwachtingsmanagement en denk je strategisch mee; 
  • Je kunt goed overweg met relevante online tools en platformen, zoals Google Analytics & Looker Studio  
  • Bovendien heb je gevoel voor het maken van effectieve en overtuigende boodschappen én ben je een echte aanpakker die verder kijkt dan de gestelde vraag; 
  • Je werkt gestructureerd en hierdoor ben je in staat verschillende klanten en projecten tegelijk te managen; 
  • Je toont oprechte interesse in de business van onze klanten en gaat proactief op zoek naar nieuwe kansen om hen (online) te helpen groeien: die kun je omzetten naar concrete KPI's;
  • Je beheerst de Nederlandse taal vloeiend!

Dit krijg jij van ons

  • 25 vakantiedagen; Op basis van een 40-urige werkweek.
  • Reiskosten & vakantiegeld; Uiteraard kun je rekenen op 8 procent vakantiegeld. Daarnaast hebben we verschillende mobiliteitsregelingen, maar afhankelijk van jouw functie en voorkeur een keuze.
  • Goede pensioenregeling; Jij legt 4 procent in en iO vult de rest aan tot de volledige premie.
  • Hybride werken; Een goede werk- en privébalans is superbelangrijk. Samen met jouw team maak je afspraken over wanneer én waar je werkt.
  • Gezonde snacks & lunch; Op iedere iO campus pak je de hele dag een gezond tussendoortje en kun je tegen een kleine vergoeding gezond én gevarieerd lunchen.
  • Persoonlijk ontwikkelbudget; Zet jaarlijks € 3.000,- in om jezelf te ontwikkelen, in je vak of als persoon, met trainingen, events of cursussen.
  • Milestones & celebrations; En bovenal zijn we bij iO ook gewoon een gezellige club mensen, al zeggen we het zelf. Het Fun & Party-team op jouw campus staat op z'n tijd dan ook garant voor de leukste feestjes.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Samenwerken, impact maken en groeien begint met de juiste klik. We leren je daarom graag kennen en geven je ook de kans om je toekomstige collega's te ontmoeten.

Solliciteer nu

Klaar voor een bruisende carrière bij iO? Solliciteer hierWe nemen snel contact met je op.

www.iodigital.com/nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] iO zoekt een Junior Contentmanager

16-10-2025 | 09:10:00
iO is per direct op zoek naar Junior Contentmanager - Campus Amsterdam

Alexander Klöpping keynote op iO-congres over content en AI

14-10-2025 | 09:46:06
Zijn presentatie gaat over hoe kunstmatige intelligentie elk aspect van communicatie, creatie en besluitvorming beïnvloedt.

DigitalAgency100 2026 | De Genomineerden

12-10-2025 | 09:24:00
De DigitalAgency100 2026 komt eraan! De lijst met de 100 meest invloedrijke mensen in de Nederlandse digital agency-wereld wordt bekendgemaakt tijdens het M100 Event, woensdag 3 december 2024 in PHIL in Haarlem

[Vacatures] iO zoekt een SEO Specialist (Campus Utrecht)

30-09-2025 | 10:46:00
iO is per direct op zoek naar SEO Specialist - Campus Utrecht

[Vacatures] iO zoekt een SEO Specialist (Campus Rotterdam)

30-09-2025 | 10:29:00
iO is per direct op zoek naar SEO Specialist - Campus Rotterdam


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] iO zoekt een Junior Contentmanager

16-10-2025 | 09:10:00
iO is per direct op zoek naar Junior Contentmanager - Campus Amsterdam

ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie

15-10-2025 | 12:35:54
Met deze samenwerking wil het dierenpark zich duurzaam positioneren op het platform, met content die aansluit bij de leefwereld van jongeren.

Havas Lemz ontwikkelt Doe je Updates-campagne voor EZ

15-10-2025 | 10:02:00
Cybercrime treft inmiddels bijna iedereen. Driekwart van de Nederlanders kreeg het afgelopen jaar te maken met online criminaliteit.

Initiative en Yune winnen geïntegreerde pitch van Makro

14-10-2025 | 17:39:00
Beide bureaus, onderdeel van IPG Mediabrands, worden verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van een gezamenlijke media- en creatiestrategie.

The Family ontwikkelt ledenwervingscampagne Follow The Money

14-10-2025 | 17:25:00
De campagne vormt het begin van een grotere serie gericht op ledenwerving en benadrukt dat het platform streeft naar 100.000 leden, het aantal dat nodig is om een krachtig tegenwicht te vormen tegen invloedrijke machtsposities in Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.