[Vacatures] DPG Media zoekt een Vormgever | Het Parool

DPG Media is per direct op zoek naar:

Vormgever | Het Parool -Amsterdam

Het Parool is op zoek naar een professional die creatief en helder verhalen kan vertalen naar mooie producties. We zoeken een veelzijdige vormgever die kennis heeft van digitale vormgeving en stijlvolle krantenpagina’s kan maken.

Functieprofiel

  • Je hebt een relevante grafische of design-opleiding en/of ervaring op dit gebied
  • Je beheerst Indesign, After Effects, Photoshop en Illustrator.
  • Je hebt gevoel voor journalistiek, affiniteit met nieuws, sport, cultuur en Amsterdam.
  • Je bent onderzoekend, niet bang om te experimenteren. Altijd op zoek naar nieuwe tools en manieren om verhalen te vertellen.
  • Je bent communicatief behendig en praktisch ingesteld
  • Je vindt het leuk om op onze redactie in Amsterdam met de verslaggevers, redactiechefs en de art director mee te denken over hoe we onze belangrijkste verhalen online en op papier zo goed mogelijk kunnen presenteren.
  • Je vindt het prima om regelmatig ‘s avonds en in het weekend te werken

Wat wij bieden

  • Salaris, passend bij jouw ervaring.
  • een vierdaagse werkweek.
  • Ontwikkelingsmogelijkheden d.m.v. opleidingen en trainingen via onze eigen DPG Media Academy. Het cursusaanbod is breed en er zijn steeds weer nieuwe dingen te leren.
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk budget
  • Jaarlijkse winstdeling o.b.v de prestaties van DPG Media
  • Een gloednieuw kantoor (Mediavaert) in Amsterdam

Het parool

Het Parool houdt van Amsterdam en meer nog van zijn inwoners. Tegelijkertijd verliezen we de wereld om ons heen niet uit het oog. We zijn vooruitstrevend, onderzoekend en doen verslag van de ontwikkelingen in de stad, het land en de wereld via objectieve en betrouwbare journalistiek. Met een oorsprong als verzetskrant hebben we een scherp oog voor mensen in de verdrukking. Het Parool wijst onverdraagzaamheid af, controleert de macht en streeft ernaar de democratie te bevorderen. Behalve voor de harde actualiteit, hebben we ook oog voor het mooie van het leven en gidsen we u door de stad.

Het Parool werd in 2016 en 2017 uitgeroepen tot World's Best Designed Newspaper en was European Newspaper of the Year in 2004, 2016 en 2020.

Voor Het Parool is het belangrijk dat de redactie een afspiegeling is van de samenleving en we zijn dus ook nadrukkelijk op zoek naar collega’s vanuit een diversiteit aan achtergronden en ervaringen.

Solliciteren?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan? Solliciteer hier. Je krijgt na de sluitingsdatum binnen 7 dagen een reactie.

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Gen Z vs Boomers: hoe generaties reclame beïnvloeden

31-07-2025 | 15:17:00
#2 Generaties in reclame: tijd om verder te kijken dan Gen Z en Boomers? - Whazzup!? in Media

[Vacatures] DPG Media zoekt een Social Media Redacteur | Libelle

29-07-2025 | 10:42:00
DPG Media is per direct op zoek naar Social Media Redacteur | Libelle - Amsterdam

John Lin: Hoe Europa kan leren van China's techstrategie

25-07-2025 | 15:14:15
In de aflevering van de podcast Whazzup!? in Media bespreken Roger Verdurmen en René Zeedijk samen met John Lin de snelle technologische opmars van China

NPO Start en Videoland doen mee aan NMO Kijkonderzoek

24-07-2025 | 13:45:00
NPO Start en Videoland doen vanaf de lancering van fase 2 van het NMO Kijkonderzoek mee aan de meting van de streamingdiensten

Ton Rozestraten (Ad Alliance/RTL Nederland): SAVOD maakt verlies op lineair goed

24-07-2025 | 12:21:00
Ton Rozestraten heeft in een Engelstalig video-interview met Justin Lebbon aangegeven dat de resultaten van SAVOD het bereikverlies aan impressies dat het op de reclameverkoop maakt voor de lineaire zenders, in feite goed maakt

 

Gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.