[Vacatures] DPG Media zoekt een Vormgever | Het Parool

DPG Media is per direct op zoek naar:

Vormgever | Het Parool -Amsterdam

Het Parool is op zoek naar een professional die creatief en helder verhalen kan vertalen naar mooie producties. We zoeken een veelzijdige vormgever die kennis heeft van digitale vormgeving en stijlvolle krantenpagina’s kan maken.

Functieprofiel

  • Je hebt een relevante grafische of design-opleiding en/of ervaring op dit gebied
  • Je beheerst Indesign, After Effects, Photoshop en Illustrator.
  • Je hebt gevoel voor journalistiek, affiniteit met nieuws, sport, cultuur en Amsterdam.
  • Je bent onderzoekend, niet bang om te experimenteren. Altijd op zoek naar nieuwe tools en manieren om verhalen te vertellen.
  • Je bent communicatief behendig en praktisch ingesteld
  • Je vindt het leuk om op onze redactie in Amsterdam met de verslaggevers, redactiechefs en de art director mee te denken over hoe we onze belangrijkste verhalen online en op papier zo goed mogelijk kunnen presenteren.
  • Je vindt het prima om regelmatig ‘s avonds en in het weekend te werken

Wat wij bieden

  • Salaris, passend bij jouw ervaring.
  • een vierdaagse werkweek.
  • Ontwikkelingsmogelijkheden d.m.v. opleidingen en trainingen via onze eigen DPG Media Academy. Het cursusaanbod is breed en er zijn steeds weer nieuwe dingen te leren.
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk budget
  • Jaarlijkse winstdeling o.b.v de prestaties van DPG Media
  • Een gloednieuw kantoor (Mediavaert) in Amsterdam

Het parool

Het Parool houdt van Amsterdam en meer nog van zijn inwoners. Tegelijkertijd verliezen we de wereld om ons heen niet uit het oog. We zijn vooruitstrevend, onderzoekend en doen verslag van de ontwikkelingen in de stad, het land en de wereld via objectieve en betrouwbare journalistiek. Met een oorsprong als verzetskrant hebben we een scherp oog voor mensen in de verdrukking. Het Parool wijst onverdraagzaamheid af, controleert de macht en streeft ernaar de democratie te bevorderen. Behalve voor de harde actualiteit, hebben we ook oog voor het mooie van het leven en gidsen we u door de stad.

Het Parool werd in 2016 en 2017 uitgeroepen tot World's Best Designed Newspaper en was European Newspaper of the Year in 2004, 2016 en 2020.

Voor Het Parool is het belangrijk dat de redactie een afspiegeling is van de samenleving en we zijn dus ook nadrukkelijk op zoek naar collega’s vanuit een diversiteit aan achtergronden en ervaringen.

Solliciteren?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan? Solliciteer hier. Je krijgt na de sluitingsdatum binnen 7 dagen een reactie.

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Doneren in Nederland: Populaire trends en voorkeuren

15-05-2025 | 15:08:00
Nederlanders zijn zeer betrokken bij goede doelen, maar wat vinden ze nu precies belangrijk als het gaat om hun donaties?

FD: overname RTL Nederland door DPG Media bijna rond bij ACM

15-05-2025 | 00:35:00
Het Financieele Dagblad meldt dat de ACM met een aantal voorwaarden bereid is de overname van RTL Nederland door DPG Media goed te keuren

Randstad zet verbindend werkgeverschap op de kaart

12-05-2025 | 14:53:36
Randstad streeft er als gespecialiseerd talentbedrijf naar om werkgevers te helpen bij de uitdagingen die ze tegenkomen op de werkvloer.

[DutchMedia Podcast] met Willem-Albert Bol

09-05-2025 | 10:41:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Daymakers wint vier internationale Eventex Awards

08-05-2025 | 11:46:00
De internationale jury bekroonde drie cases voor DPG Media, Royal Cosun en Vredestein Tyres op het gebied van creativiteit, impact en uitvoering.

 

Gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.