[Vacatures] DPG Media zoekt een Redacteur Video Qmusic

DPG Media is per direct op zoek naar:

Redacteur Video Qmusic - Amsterdam

Wil jij de tofste videocontent maken voor het grootste radiostation van Nederland? Bij Qmusic zijn we op zoek naar een Redacteur Video die ons online team komt versterken en meehelpt ons publiek te verrassen met creatieve en impactvolle content. Word jij onze nieuwe collega?

Wat ga je doen?

In deze uitdagende rol bedenk, ontwikkel en produceer je videocontent voor de socialmedia-kanalen van Qmusic, van korte TikToks tot langere YouTube-video’s. Dit omvat onder andere het schrijven van pakkende scripts die perfect passen bij verschillende formats en kanalen.

Verder:

  • Ben je verantwoordelijk voor het projectmanagement van A tot Z: je maakt realistische planningen, bewaakt de voortgang en stuurt bij waar nodig. Je regelt alles rondom de productie, van planning en coördinatie tot praktische uitvoering.
  • Optimaliseer je video’s door feedback te geven op de montage en mee te denken over titels, thumbnails en teksten die kijkers vanaf de eerste seconde boeien.
  • Neem je actief deel aan brainstorms met collega’s om impactvolle en creatieve ideeën te genereren voor zowel bekende als nieuwe Qmusic-acties.

Zo ziet je werkweek eruit!

Je werkt voornamelijk op de redactie van Qmusic in Amsterdam. Je bedenkt videoconcepten en werkt deze uit in overleg met de Online Content Lead. Je organiseert brainstorms met het team, maakt een realistische planning en betrekt de juiste mensen en partijen bij het project. Je helpt mee tijdens opnames en bent nauw betrokken bij de montage. Daarnaast sluit je aan bij projectgroepen voor radio-acties en denk je mee hoe deze vertaald kunnen worden naar de online kanalen van Qmusic.

Wie zijn wij?

Qmusic, onderdeel van DPG Media, is een dynamisch en energiek bedrijf waar het draait om radio, muziek en entertainment. Sinds de oprichting in 2005 zijn we uitgegroeid tot het grootste radiostation van Nederland. Elke dag willen we plezier, energie en een goed gevoel brengen in het leven van onze luisteraar. Het creatieve team waar je deel van uit gaat maken bestaat naast jou uit 8 mensen: een Digital Content Director, een Online Content Lead, 4 Digital Content Producers en 2 Video Editors.

Wat maakt jou de ideale kandidaat?

Voor deze rol zoeken wij een gedreven contentmaker met oog voor detail en passie voor vernieuwende videoformats op TV, YouTube, Instagram en TikTok. Je hebt ervaring in het ontwikkelen en produceren van videocontent en streeft altijd naar tijdige oplevering en hoge productiekwaliteit. Verder ben je:

  • Communicatief sterk, met een vlotte pen en creatief in het schrijven van scripts voor diverse formats. Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, zonder spelfouten of grammaticale blunders.
  • Je hebt hbo-denkniveau en minimaal 3 jaar relevante werkervaring bij een groter mediamerk. Basiskennis van Adobe Photoshop en Premiere is een pré.
  • Flexibel en bereid om incidenteel in het weekend te werken; een 9-tot-5 mentaliteit past niet bij jou.

Bij DPG Media staan we open voor alle talent in de maatschappij. Ongeacht je achtergrond, nodigen we je uit om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt. Wil je meer weten over onze inclusieve werkomgeving, klik dan hier!

Wat krijg je van ons?

Bij ons krijg je een inspirerende werkomgeving die continu in beweging is. Collega’s die denken in mogelijkheden, het glas halfvol zien en bij ons krijg je de kans om je dagelijks te ontwikkelen. Dit doen we onder andere door onze eigen Academy. Dit geeft jou alle mogelijkheid het beste uit jezelf te halen en een echte mediamaker te zijn! Verder krijg je:

  • Een salaris passend bij jouw werkervaring.
  • Een 36-urige werkweek.
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk keuzebudget.
  • Jaarlijkse winstdeling op basis van de prestaties van DPG Media.
  • Mogelijkheid om je eigen culturele feestdagen af te stemmen!
  • Een geweldig nieuw kantoor in Amsterdam (Mediavaert). Van (spontane) borrels tot teamuitjes en ons legendarische personeelsfeest, hier voel je je meteen thuis!

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen. We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquiz team of een sportteam is. Ontdek wat wij je te bieden hebben. 

Solliciteren, en dan?

Heb je zin om direct aan de slag te gaan als Redacteur Video? We leren je graag kennen, dus laat je persoonlijkheid en creativiteit zien in je sollicitatie. Solliciteer hier vóór 1 oktober 2025. Binnen twee weken na ontvangst van je sollicitatie ontvang je een reactie.

Zit je bij de eerste selectie, dan nemen we telefonisch contact op om een afspraak in te plannen. Heb je nog vragen? Neem dan contact op met onze recruiter Robin via [email protected].

www.qmusic.nl

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] DPG Media zoekt een Chef entertainment - NU.nl (tijdelijk)

23-09-2025 | 09:43:00
DPG Media is per direct op zoek naar Chef entertainment - NU.nl (tijdelijk) - Amsterdam

[Vacatures] DPG Media zoekt een Redactiemanager Tekst- en Eindredactie | Libelle

23-09-2025 | 09:13:00
DPG Media is per direct op zoek naar Redactiemanager Tekst- en Eindredactie | Libelle - Amsterdam

De Ondernemer en BusinessWise openen visual radiostudio

18-09-2025 | 15:40:02
De Ondernemer en BusinessWise hebben een eigen visual radiostudio geopend in Mediavaert, de mediahub van DPG Media in Amsterdam.

Allerhande-recepten dagelijks in AD en regionale kranten

18-09-2025 | 10:55:15
DPG Media en Albert Heijn zijn een strategische samenwerking aangegaan rond de populaire rubriek Wat eten we vandaag?

ICMA 2025 - Booty-issue Flair

17-09-2025 | 10:29:00
Flair’s Booty Issue had met deze spraakmakende cover absolute stopping power voor wie langs het tijdschriftenschap liep.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

SuperRebel.Agency ontwikkelt internationale merkfilm VGP

23-09-2025 | 11:01:42
Het project vormt het centrale onderdeel van een campagne die deze week in achttien landen start

Joe Public en ALDI benadrukken bekroonde kwaliteit in campagne

23-09-2025 | 09:04:00
Joe Public Amsterdam heeft voor ALDI een vervolg ontwikkeld in de Fans van Voordeel-campagne.

ARA Creative Agency ontwikkelt campagne Sok je mee

22-09-2025 | 15:54:22
Op Wereld Alzheimer Dag presenteert Team Alzheimer de campagne Sok je mee. Doel is zoveel mogelijk Alzheimer Socks te verkopen

Hart voor de Zaak ontwikkelt actie Week van de Stamceldonor

22-09-2025 | 13:49:52
De Week van de Stamceldonor is gestart met een koffiebekeractie op vijf treinstations en de Universiteit van Amsterdam.

Roorda ontwikkelt campagne rond intellectueel eigendom

22-09-2025 | 12:08:23
Vijf publieke organisaties uit België en Nederland zijn gestart met een campagne die ondernemers bewust maakt van de waarde van intellectueel eigendom.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.