This Agency en Denim Solar lanceren campagne Proud to be boring

Zonnepanelenbedrijf Denim Solar wil consumenten bereiken die weinig interesse hebben in zonnepanelen. Daartoe ontwikkelde This Agency de campagne Proud to be boring die in vijf landen wordt uitgerold met film, radio, print, OOH en diverse online middelen.

Renée Bruinsma, managing director bij Denim: “We horen van veel consumenten dat ze vaak niet weten waar ze moeten beginnen. In de huidige markt van zonne-energie word je geconfronteerd met eindeloos technisch gepraat en onnodig ingewikkeld gedoe. Het is zulke saaie materie dat veel van hen op een gegeven moment denken: laat ook maar. Dat is ontzettend zonde.”

Ingmar Larsen, Creative Director van This Agency: “Deze doelgroep wil gewoon zonnepanelen die werken en heeft geen zin om eindeloos saaie blogs en brochures door te moeten spitten. Wij zagen daar een haakje. Door die saaiheid juist te benoemen, proberen we bij hen de juiste snaar te raken. Een product dat het altijd doet en waar je geen omkijken naar hebt, is ook saai! Vandaar ons inzicht dat saai eigenlijk een superpower is.”

De kern van de campagne bestaat uit twee films die met productiehuis Holy Fools en regisseur André Maat zijn ontwikkeld. Naast de films is de campagne opgebouwd uit drie radiocommercials, diverse OOH-uitingen en online middelen. Abovo is verantwoordelijk voor de distributie ervan.

www.thisagency.nl

www.denimsolar.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

[Vacancy] Channel Factory has a position for Senior Client Solution Manager

28-07-2025 | 15:54:00
Channel Factory is directly looking for Senior Client Solution Manager - Amsterdam

FFF Studios en Queer Beer lanceren IPGAY ON THE WAY

28-07-2025 | 12:51:25
De actie vraagt aandacht voor de zichtbaarheid en veiligheid van de queer community en is te zien in de straten van Amsterdam en via online kanalen.

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Project Manager

28-07-2025 | 11:49:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Project Manager - Fulltime · Amsterdam

Intertoys drie jaar lang hoofdpartner Sinterklaasfilm

28-07-2025 | 11:27:00
Speelgoedketen integreert verhaal film in eigen campagnes

AndAgencyAmsterdam ontwikkelt studentencampagne

25-07-2025 | 13:27:10
De Rijksoverheid is een social-first campagne gestart die jongeren van zestien tot achttien jaar wijst op rijksoverheid.nl/studeren

 

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.