The Invaders ontwikkelt livestream-serie Just Ask over mental health

Gaming for brands agency The Invaders ontwikkelde, in samenwerking met Streamdoctors, Mindshare en Just, de livestream-serie JustAsk. Een reeks uitzendingen op Twitch over mental health waarin bekende streamers Daniël Lippens, Fems en Puxque in gesprek gaan met de community, bekende gasten en GZ-psycholoog Najla.

Het doel? Het taboe rondom mental health verder doorbreken en jongeren de handvatten bieden om te dealen met topics als schermverslaving, piekeren en zelfbeeld. Ook bystanders komen uitgebreid aan bod. Iedereen kent immers wel iemand in zijn omgeving die worstelt met mentale klachten. Twitch is bovendien hét medium om die gesprekken te voeren: mentale gezondheid is daar een veelbesproken topic.

1 op de 3 Nederlandse jongeren heeft mentale klachten

Mentale gezondheid is de meest urgente kwestie voor jongeren als het gaat om hun welzijn, en toch blijft het vaak onbesproken. Het is gemakkelijker om te vragen naar fysieke klachten dan naar mentale zorgen.

René van Gerwen, manager merk & communicatie bij Just: "Vorig jaar hebben we al een eerste pilot op Twitch gedaan om te kijken hoe we als zorgverzekeraar met onze online zorgoplossingen op dit thema relevant kunnen zijn voor deze doelgroep. Dat het succesvol was, bleek niet alleen uit de interactie die op gang kwam tijdens de livestreams, het vertaalde zich ook naar een verdubbeling van de merkoverweging voor Just onder de kijkers."

Marie-Claire de Gou, Account Director bij The Invaders: "Als gaming for brands agency snappen we dat Twitch meer is dan enkel kills en skins. Het inzicht dat mental health daar een veelbesproken onderwerp is, was leidend in de ontwikkeling van Just Ask. Niet alleen weten wat de doelgroep speelt, maar ook wat er onder de doelgroep speelt, is key in het bereiken van jongeren."

Livestreams met Just Ask

De hele maand oktober zullen bekende hosts en Twitch-streamers Daniel Lippens, Puxque, Fems en de deskundige GZ-psycholoog Najla belangrijke onderwerpen aansnijden. Elke aflevering is er ook een speciale gast, waaronder influencer en YouTube-ster Sophie Ousri. Er staat steeds een ander thema centraal, waaronder zelfbeeld, piekeren en schermverslaving. De streams zullen live te zien zijn op het kanaal van Daniël Lippens. Na de livestream komen de afleveringen ook op het YouTube-kanaal van Just te staan.

Aflevering Datum Special guest
Zelfbeeld 10 oktober Sophie Ousri
Piekeren 17 oktober Nathan Rutjes
Schermverslaving 24 oktober Nigel Sean
Eenzaamheid 31 oktober Tim Senders

www.theinvaders.nl

www.just.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

AKQA en TBWA winnen meeste Lampen bij ADCN Awards

18-04-2025 | 12:41:00
Tijdens de 59e editie van de ADCN Awards zijn in Theater Amsterdam de meest opvallende campagnes en concepten uit het afgelopen jaar bekroond

Frieda Ulsamer de Waard over The Invaders

30-03-2025 | 22:20:00
Marketing Report is in Haarlem op bezoek bij The Invaders. We spreken met CEO Frieda Frieda Ulsamer de Waard.

Het Voetbal Inside effect

21-02-2025 | 12:47:00
Voor merken geldt óók in Nederland wat internationaal de stelregel is voor merk én mens: Never discuss religion, sex, politics or money.

The Invaders en GroupM lanceren Dutch Gaming Report 2025

12-12-2024 | 10:23:00
Maar liefst driekwart van de Nederlandse bevolking gamet op telefoon, tablet of console, 60 procent daarvan zelfs dagelijks.

1 miljoen spelers voor Operation Aorta van Sanquin en The Invaders

03-12-2024 | 14:15:50
Operation Aorta is een educatieve Minecraft-wereld waarin kinderen op ontdekkingsreis gaan door het menselijk lichaam.

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.