team5pm verwelkomt Martine Kevelham als commercieel directeur

Martine Kevelham start bij team5pm als commercieel directeur. In haar rol zal zij zich inzetten op de groei van het bureau binnen de Nederlandse én internationale markt, met een focus op het versterken van klantrelaties en het uitbreiden van het marktaanbod.

Martin Kevelham komt over van Incubeta, voorheen Maze-One, waar zij de functie van Sales Director bekleedde en de commerciële strategie van het bedrijf ontwikkelde. Vóór de overname speelde zij een sleutelrol in het vestigen van Maze-One als het eerste Nederlandse bureau gericht op retail media op ecommerce platforms als Amazon en bol. Haar inspanningen droegen bij aan het winnen van de FD Gazelle Award door Maze-One in 2022.

Martine Kevelham: "Ik kijk ernaar uit om deel uit te maken van een bureau met zoveel energie en een team dat zich inzet voor het leveren van uitstekend werk. Nu we groeien naar een full-service social bureau, moet onze commerciële strategie deze spannende maar uitdagende groeifase stimuleren. Mijn focus ligt op het verzekeren dat elke partner en klant, zowel bestaand als nieuw, weet dat wij hun partner zijn in een continu veranderend digitaal landschap."

Jelmer Wind, CEO team5pm: "Martine brengt een unieke combinatie van expertise met zich mee. Ze heeft met succes leiding gegeven aan sales teams bij gespecialiseerde bureaus en waardevolle ervaring opgedaan binnen retail media door haar functies bij bol en Talpa. Haar achtergrond in entertainment gecombineerd met haar bewezen vermogen om grote sales teams te managen biedt een mooie set aan vaardigheden waar we erg enthousiast over zijn."

www.team5pm.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Social mediabureau Team5pm overgenomen door Samy

09-10-2025 | 09:34:00
Het social media bureau Team5pm is overgenomen door Samy. Team5pm is actief vanuit Stockholm, Kaapstad en Warschau en het Amsterdamse hoofdkantoor.

L’Oréal Benelux: influencermarketing gaat naar Samy Road/Team5PM

28-08-2025 | 15:46:00
L’Oréal Benelux heeft het influencermarketingaccount na een pitch vergeven aan Samy Road. Aangezien Samy Road (nog) niet actief is in de Benelux, is een samenwerking opgezet met het in onder meer Amsterdam gevestigde Team5PM

Team5pm blijft strategische YouTube-partner van NPO

20-03-2025 | 10:14:00
De samenwerking is gericht op het versterken van de digitale aanwezigheid van de NPO en het ontwikkelen van effectieve contentstrategieën.

GAMMA-Campagne Vink maar af confronteert met uitstelgedrag

28-01-2025 | 09:13:00
Creatief bureau NEEW heeft in samenwerking met Toko the Agency, Team 5PM en House of Sports, de GAMMA-campagne Vink maar af doorontwikkeld en uitgebreid.

Croma kiest voor team5pm als social bureau

22-01-2025 | 10:48:00
Team5pm is door Croma, onderdeel van Flora Food Group, aangesteld als hun social bureau.

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

The Fat Lady Agency of the Year op de BOCA’s 2025

27-11-2025 | 14:17:00
The Fat Lady heeft de titel Agency of the Year gewonnen bij de Belgische BOCA’s 2025. Bij de vierde editie van de BORAs, de Best of Reputations Awards won Whyte Corporate Affairs de titel Agency of the Year. Bij de 34° editie van de BOA’s, de Best of Activation Awards won Happiness Brussels de Agency of the Year Award

Sanne Houterman: Zo bouwt Cheil aan Nongshim in Europa

27-11-2025 | 14:01:23
In dit interview spreken we Sanne Houterman, Strategy Director van Cheil Benelux, over de keuzes achter die samenwerking.

Filmha.ai brengt kerstcommercial volledig tot leven met AI

27-11-2025 | 12:55:00
De studio wil met deze productie laten zien dat technologie een rol kan spelen in het ondersteunen van menselijkheid en emotie.

Anja Froeling: Selmore werkt aan bureau van de toekomst

27-11-2025 | 12:19:00
Froeling vertelt hoe Selmore zijn creatieve fundament behoudt, waarom guiding ideas belangrijker zijn dan ooit en hoe de samenwerking met DotControl moet leiden tot een bureau dat in Nederland nog niet bestaat.

Tien jaar awesome.: creativiteit blijft sterker dan algoritmes

27-11-2025 | 10:31:00
Inmiddels werkt awesome. voor organisaties als ANWB, BOVAG, Picnic, bol. en KNGF.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.