Teads stelt Bas Visée aan als Senior Sales Manager
Bas Visée maakt overstap van digitalAudience en startte eerder deze maand bij Teads als Senior Sales Manager.
Hij heeft zijn ruime media ervaring te danken aan zijn verscheidene rollen bij bedrijven zoals DPG Media, Sanoma en digitalAudience gedurende de afgelopen tien+ jaar. Zijn komst sluit aan bij de groeiambities van het toonaangevende end-to-end mediaplatform, waar Visée zich zal richten op het verder uitbouwen en versterken van de relaties met mediabureaus en adverteerders.
Bas Visée: "Ik ben zeer onder de indruk van de kennis en technologie van Teads. Ik kijk ernaar uit om met mijn passie, expertise en toewijding bij te dragen aan het succes van Teads."
Geert Hoogeveen, Managing Director van Teads “Met Bas zijn sterke track-record en expertise in de digitale media-industrie, inclusief netwerk aan zowel klant-, bureau- als publisher zijde, ben ik ervan overtuigd dat hij een zeer positieve bijdrage zal leveren aan het bouwen en versterken van Teads propositie en succes.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten
NOISE ontwikkelt wervingscampagne voor Bidfood
Sitecore benoemt iO-ontwikkelaar Jeroen Breuer opnieuw tot MVP
Nick Beentjes wordt Chief Revenue Officer Europe bij Channel Factory
Jessica Wilms: Waarom je beste marketingmensen als eerste uitvallen
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen
ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten
LG kiest Happiness als creative agency in Benelux
Communicatieprijs Brabant start campagne met knipoog
[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert