TBWA\Neboko ontwikkelt Sinterklaas-campagne PostNL

PostNL heeft zijn Sinterklaas-campagne gelanceerd die door TBWA\Neboko is gemaakt.

In deze campagne staat de Sint centraal. Net als iedereen bestelt ook hij cadeautjes online, die hij dan laat bezorgen door PostNL. Sint zou Sint niet zijn als zijn aankomst soepel zou verlopen. Dit jaar heeft de Sint vertraging, dus kan hij zijn bestelling niet in ontvangst nemen. Gelukkig is Sint oud en wijs en gebruikt hij bezorgvoorkeuren van PostNL. In de app heeft hij ingesteld dat zijn pakket op een afgesproken plek rondom zijn huis bezorgd mag worden...

PostNL wil klanten wijzen op de mogelijheid tot bezorgvoorkeuren zodat de consument regie over zijn bezorging. Daarbij kan PostNL pakketten bezorgen op een manier die het beste bij de consuemnt past.

In de uitgebrachte Tot-snel reeks bezingt een terugkerende band telkens op een vrolijke, aanstekelijke manier dat PostNL meedenkt.

De campagne word uitgerold op televisie, online en social media.

Credits:

Opdrachtgever: PostNL, Julia Keijzer, Annemieke Wouda-Segers, Sanna Blonk en Mirjam Paauw  | Creatief bureau: TBWA\Neboko | Mediabureau: Dentsu  | Productiemaatschappij: Holy Fools  | Online: The Compound  | Grading/online: Crabsalad | Muziek: Massive Music | Sound: Public Audio |
Branding: Studio Dumbar

www.tbwa.nl

www.postnl.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Alexander Cha’ban: Creativiteit zonder hokjes

12-03-2026 | 16:07:00
Creatief Directeur Joe Public Belgium over Effie-succes en talent

House of Communication versterkt cultuur en client leadership

12-03-2026 | 15:51:00
House of Communication Amsterdam versterkt zijn organisatie met twee strategische aanstellingen

BIEN.Media en Azerion bundelen krachten in audio

12-03-2026 | 15:29:58
Met de samenwerking willen ze de podcastmarkt verder professionaliseren en adverteerders beter toegang geven tot kwalitatieve podcastinventaris.

TD Zuiderlicht geeft Push een andere merkkoers

12-03-2026 | 13:25:00
Met TD Zuiderlicht koos Push voor een koers waarin niet de brace centraal staat, maar wat mensen er weer mee kunnen doen.

Pim Weissman: High-end video vraagt menselijkheid

12-03-2026 | 11:22:31
Pim Weissman, Marketing & Sales Manager bij Bruut, vertelt over zijn overstap, het speelveld van ‘conculega’s’, de rol van AI en waarom menselijke creativiteit bepalend blijft.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.