TBWA\NEBOKO ontwikkelt campagne voor Odido met topsporters

TBWA\NEBOKKO heeft een campagne ontwikkeld voor Odido rondom de Olympische en Paralympische Spelen. De campagne benadrukt onder de noemer Elke stap naar voren begint bij de mensen achter je de essentiële rol van het team achter de sporter.

Partner TeamNL

Odido is sinds 2023 partner van TeamNL en wil de belangrijke rol van het team achter de sporter erkennen en waarderen. De campagne is daarbij opgezet als een ode aan de stille krachten die bijdragen aan elke topprestatie en laat zien dat elke stap die een sporter naar voren zet, begint bij het netwerk van support achter ze.

In een serie films staan ambassadeurs zoals hardloopster Sifan Hassan en verspringer Joël de Jong centraal die een ode brengen aan het team achter zich, in aanloop naar de Olympische en Paralympische Spelen.

Activatie

Een centraal onderdeel van de campagne is een activatie die fans dichter bij hun sporthelden brengt op het moment dat de overwinning gevierd wordt met de Nederlandse vlag, het symbool van trots en overwinning.

Via een actieplatform kunnen fans hun naam en persoonlijke supportboodschap achterlaten voor hun favoriete atleet. De namen van de fans worden vervolgens vereeuwigd op de vlag en op een innovatieve manier zichtbaar gemaakt wanneer de atleten de vlag dragen tijdens de huldigingen in het TeamNL Huis.

De supportboodschappen komen ook terug in de rest van de campagne, zoals de tv-commercial, DOOH en online video.

Leo Hensen, Director Marketing & Communicatie bij Odido: “Bij Odido kijken we niet alleen naar de fantastische prestaties, maar ook naar de menselijke kant van sport. De support van familie, vrienden en fans zien we als een onderdeel van de prestatie. Als provider heeft een Odido daarbij een verbindende rol en daar zijn we best een beetje trots op”

Erik Falke, Executive Creative Director TBWA\Neboko: “Elke sporter heeft z’n eigen verhaal hoe ze de top hebben bereikt. Maar allemaal hebben ze de steun van anderen nodig om daar te komen. Daar liggen de mooiste verhalen die we graag een podium wilden geven in deze campagne”

www.tbwa.nl

www.odido.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Odido past Jutta-commercial binnen 24 uur aan

11-02-2026 | 10:11:00
Odido heeft minder dan 24 uur na de olympische gouden race van Jutta Leerdam een aangepaste versie van zijn lopende tv-commercial uitgezonden

TBWA\NEBOKO lanceert eerste campagne voor Landal

04-02-2026 | 10:00:00
Landal en TBWA\NEBOKO zijn een creatieve samenwerking gestart rond de ontwikkeling van het Landal-merk.

McDonald’s toont veelgebruikte wachtwoorden op straat

02-02-2026 | 08:51:00
McDonald’s Nederland en TBWA\NEBOKO hebben tijdens Change Your Password Day een campagne gelanceerd die aandacht vraagt voor voorspelbare wachtwoorden.

Bol kiest TBWA\NEBOKO als lead creative agency

29-01-2026 | 13:36:01
Het bureau krijgt een centrale rol in de merkstrategie en ontwikkelt campagnes die de positie van bol als lokaal en betrouwbaar platform ondersteunen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative ontwikkelt campagne rond kinderkanker

17-02-2026 | 16:23:00
De social- en OOH-campagne speelt in op het inzicht dat veel mensen ouders en kinderen met kinderkanker willen steunen, maar niet weten hoe.

Esprix versterkt jury 26e Gouden Giraffe Awards

17-02-2026 | 15:19:21
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

Joe Public ontwikkelt campagne voor KiKa

17-02-2026 | 14:55:02
Op Wereld Kinderkankerdag lanceert KiKa samen met Joe Public een campagne onder het motto Laat kinderdromen uitkomen.

NEEW ontwikkelt actie voor lancering Filled Tony’s

17-02-2026 | 14:13:00
Met de campagne speelt Tony’s in op drukke momenten en volle agenda’s, door mensen onverwacht te verrassen met een gevulde reep.

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.