TBWA\NEBOKO en Sultana lanceren campagne: Je kunt 'm maar beter op zak hebben

De Sultana-campagne laat zien dat het altijd een goed idee is om een Sultana op zak te hebben. Je weet tenslotte nooit wat er kan gebeuren. De campagne is gecreëerd door TBWA\NEBOKO.

Jaren geleden is Mr Jummy geïntroduceerd als merkicoon van Sultana. Hij komt in deze campagne uit een broekzak en biedt de hoofdpersoon een Sultana aan. Daarnaast duikt hij op in outdoor en instore. Deze campagne is de eerste onder het gelanceerde merkplatform van Sultana: Fuels your body, Sparks the Fun.

Roderick Hietbrink, Head of Marketing bij Koninklijke Verkade: "We gaan weer helemaal naar de essentie van Sultana: Fuels your body, Sparks the Fun. Met dat merkplatform hebben we een breed scala aan mogelijkheden op het gebied van communicatie, activatie en innovatie. Het geeft Sultana de mogelijkheid om zich verder te differentiëren binnen onze categorie en daarbuiten.”

Rik Ledder, CEO van TBWA\NEBOKO: “Met deze vrolijke campagne laten we Sultana weer opvallen zonder het verleden en de opgebouwde associaties te negeren. De ontelbaar veel redenen om een Sultana op zak te hebben, zorgen ervoor dat wij nog jarenlang plezier kunnen beleven.”

Credits:
Klant: Pladis – Sultana | Bureau: TBWA\NEBOKO | Productie: Hobby Film | Post Productie: The Compound | Muziek: MAKE

www.tbwa.nl

www.verkade.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

Odido ondersteunt Jutta Leerdam in Olympisch traject

16-01-2026 | 14:11:02
In aanloop naar de Olympische Spelen in Milaan zet Odido samen met TeamNL een campagne in waarin Jutta Leerdam centraal staat.

Spelfout op PSV-banner blijkt campagne van TBWA\NEBOKO

09-01-2026 | 08:31:00
Supporters zagen een banner waarop niet PSV, maar PVS werd genoemd. Wat leek op een vergissing, blijkt een actie van Centraal Beheer.

ING-campagne richt zich op online verleiding

07-01-2026 | 09:45:00
Centraal staat Spaarslot, een functie in de ING-app die gebruikers helpt meer grip te houden op hun spaargeld.

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

La Place kiest Buro Bagsy als influencermarketing partner

28-01-2026 | 15:59:21
La Place heeft na een pitchtraject gekozen voor Buro Bagsy als vaste partner voor influencer marketing.

HEMA grootste kanshebber bij The Best Social Awards

28-01-2026 | 10:59:12
HEMA is dit jaar de grootste kanshebber met 10 nominaties, verdeeld over meerdere categorieën, waaronder Beste Merk, Beste Videoserie en Beste Campagne

[Vacatures] Follo zoekt een Business Development Representative

28-01-2026 | 09:29:00
Follo is per direct op zoek naar Business Development Representative - 32-40 uur | Hybride werken

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Advertising Specialist

28-01-2026 | 09:12:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Advertising Specialist - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.