SuperRebel ontwikkelt vernieuwde identiteit en positionering Platinum

Platinum is specialist op het gebied van parasols, schaduwdoeken en tuinmeubelhoezen. Vanuit het hoofdkantoor in Nederland wordt de focus gelegd op productontwikkeling en marketing voor dit succesvolle internationale merk dat steeds sneller groeit. SuperRebel Agency werkt al een paar jaar voor Platinum en zij hebben onder andere de nieuwe identiteit en positionering ontwikkeld, inclusief de pay-off OUTDOORABLE. Dit was ook het vertrekpunt voor de ontwikkeling van de nieuwe website die SuperRebel Digital samen met Marketing Director Inge Arts mocht ontwikkelen.

De site heeft als doel om niet alleen het uitgebreide productassortiment op een moderne en eenvoudige manier te laten zien, maar vooral ook te inspireren en het merk nog beter op de kaart te zetten. In samenwerking met Peek Studios hebben ze ook een aantal originele video's geproduceerd om de innovatieve features van de producten te tonen. Hierdoor kan je snel en makkelijk het product kiezen dat bij jouw wensen past. Over alles is heel goed en lang nagedacht, waardoor er nu een site is die ervoor zorgt dat Platinum ook online een grote rol gaat spelen.

www.superrebel.com

www.platinum.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Dé awardshow voor influencers en HEMA

06-03-2026 | 16:33:00
Beetje netwerken, glaasje in de hand, rustig inkomen. Je krijgt: een foodcourt waar merken elkaar proberen te overtreffen met activaties.

SuperRebel.Agency zet tafelmoment centraal voor Zaanse

16-02-2026 | 10:27:00
Zaanse Mayonaise start een merkcampagne rond het dagelijkse moment aan tafel. Centraal staat de pay-off: Zo smaakt er écht maar een

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

Lodewijk Varossieau: Mentaliteit is de nieuwe creativiteit

29-12-2025 | 11:16:00
De reclamewereld stort niet in. Hij wordt wakker.

Zaanse Mayonaise kiest SuperRebel.Agency als creative partner

24-12-2025 | 10:07:00
Zaanse Mayonaise kiest SuperRebel.Agency als creative partner voor toekomstige merkcampagnes. De samenwerking kwam tot stand na een bureau-oriëntatie
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.