Streamingplatform Canal+ gelanceerd

Het streamingplatform Canal+ is vandaag (4 december 2023) gelanceerd. Op 13 november 2023 maakte het bedrijf bekend dat het merk na 17 jaar in Nederland zou terugkeren.

Canal+ is als streamingaanbod beschikbaar via onder meer tablets en smartphones (Apple Store en Google Play) alsmede een website. Ook is het aanbod voor klanten van VodafoneZiggo beschikbaar gekomen die een Mediabox Next of Mediabox Mini gebruiken. Een abonnement kost 4,99 euro per maand of 49,90 euro per jaar.

Canal+ brengt exclusieve Canal+ Originals en internationale producties van Canal+ Group aanbieden,  alsmede titels van Viaplay, Fremantle, Dutch Core (NPO), Lionsgate en Lumière. De focus van Canal+ is gericht op kwaliteit en Europees product.  Onder andere de Canal+ Original The Brigade alsmede Paris Police en een nog niet aanboden seizoen van de succesvolle Noorse serie Furia is te zien.

Ook is de Zweeds-Russische thrillerserie Moscow Noir te zien. Van buiten de Europese grenzen komt de Braziliaanse actieserie Negotiator. Tegelijk met de lancering van de streamingdienst Canal+ is ook de tv-zender  Canal+ Action gelanceerd die voor Canal Digitaal-abonnees ook te zien is.

Canal Digitaal wordt deels Canal+

De OTT-dienst van Canal Digitaal zal per 29 januari 2024 opgaan in Canal+. Canal Digitaal biedt voor 14,95 euro per maand een aanbod van 78 zenders en VOD-aanbod dat ook voor satellietkijkers te zien is. Deze app en dit aanbod zal opgaan in de Canal+ app.

Voor het satellietaanbod en het IPTV-aanbod via providers blijft de merknaam Canal Digitaal wel beschikbaar, al zal die vanaf eind januari de ondertitel a Canal+ brand krijgen. Canal Digitaal-abonnees kunnen tot eind januari 2024 via de Canal Digitaal-app het aanbod van Canal+ blijven zien, waarna die opgaat in de Canal+ app.

Jacques Du Puy, CEO van Canal+ International: “Het is geweldig om de positie van Canal+ op de Europese markt verder te versterken met de lancering van onze streamingdienst in Nederland. Het is een volwassen streamingmarkt waar alle grote spelers actief zijn. Met onze ervaringen uit andere gebieden, de sterke relaties met contentleveranciers en grote belanghebbenden, zijn we ervan overtuigd dat we de klanten iets nieuws kunnen bieden. Vooral de combinatie van lineaire tv, sport, films en series maakt de Canal+ propositie onderscheidend en uniek".

www.canalplus.nl

www.m7group.eu

www.vivendi.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Nederlandse mediasector komt met gezamenlijke aanpak politieke reclames

18-09-2025 | 05:00:00
De grote Nederlandse uitgevers, tv- en radiozenders en buitenreclame-exploitanten verenigd in Audify, Magazine Media Associatie (MMA), NDP Nieuwsmedia, Outreach en Screenforce hebben onder de naam politiekereclame.nl een gezamenlijk platform gelanceerd

Mediahuis Nederland, DPG Media en Ster komen met regels voor politieke reclames

14-09-2025 | 15:17:00
Mediahuis Nederland, Ster en DPG Media hebben regels aangekondigd hoe per 10 oktober 2025 politieke reclames kunnen worden aangekocht

Amazon Ads en Netflix gaan samenwerken met programmatic advertentie-inkoop

14-09-2025 | 14:39:03
Amazon Ads en Netflix gaan samenwerken waarbij adverteerders die gebruik maken van het platform Amanzon DSP toegang krijgen tot de advertentievoorraad van Netflix

Paramount Skydance bereidt overnamebod voor op Warner Bros. Discovery

12-09-2025 | 12:18:00
Paramount Skydance zou een overnamebod voorbereiden om Warner Bros. Discovery over te nemen.

Onderzoek: gratis streaming wint terrein onder Europeanen

10-09-2025 | 09:40:00
Bijna de helft van deze groep kijkt geen lineaire televisie meer en een kwart heeft geen betaald streamingabonnement.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.