Springbok lanceert website met sustainable webdesign voor Mourik

Het bouwbedrijf Mourik heeft zijn door Springbok ontwikkelde website gelanceerd. De website is gebouwd volgens de principes van sustainable webdesign. 

Mourik was op zoek naar een digitale totaalervaring voor zowel klanten als potentiële medewerkers, met de nadruk op het integreren van hun duurzame visie in deze ervaring. Springbok heeft bij het ontwerp het principe van duurzaam webdesign centraal gesteld. Dat begint in de optiek van Springbok bij het begrijpen en centraal stellen van de eindgebruiker. Dit werd onder meer gedaan door naar alle doorlopende interacties tussen Mourik, geïnteresseerde klanten en werknemers te kijken.

De website van Mourik is ontworpen met een focus op energie-efficiëntie. De website opent bijvoorbeeld standaard in dark mode, waarbij donkere kleuren overheersen om het energieverbruik te verminderen. Bezoekers vinden binnen een minimum aantal klikken wat ze zoeken, dankzij de doordachte navigatie en inhoud. 

Kees Jan Mourik, bestuursvoorzitter van Mourik: "Ik ben zeer enthousiast over onze nieuwe web-omgeving. Het presenteert het huidige Mourik op een transparante en innovatieve manier. Hiermee hebben we de basis gelegd voor een verdere professionalisering van onze digitale aanwezigheid."

Jeroen van Norren, Sustainable Design Director bij Springbok: "We merken dat er steeds meer vraag is naar sustainable webdesign. Het is eigenlijk het nieuwe normaal aan het worden, alleen zijn we er nog niet. Het is fantastisch dat een 90 jaar oud bouwbedrijf als Mourik ervoor kiest om positieve groei voorop te stellen. Zo hebben zij ‘offline’ al veel mooie initiatieven gerealiseerd, denk aan de waterstof graafmachines."

www.springbokagency.com

www.mourik.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Merken500, new Currency for Brands

11-11-2025 | 09:36:00
De wereld in 2025 verandert razendsnel en de plaats die merken in die wereld innemen, verandert al even snel mee. Net als hoe consumenten naar merken kijken. Dat is al lang niet meer een goed product of een goede dienst voor een redelijke prijs, hoewel nog heel wat merken hardnekkig in deze propositie blijven ronddobberen.

Peter van Wijnaerde: Budgetproblemen? Daar heb ik iemand voor

03-11-2025 | 11:20:00
Wie mij een beetje kent, weet het. Ik geniet van budgetteren. Niet omdat ik goed ben in cijfertjes, maar omdat het dromen is in getallentaal.

Peter van Wijnaerde: Schorpioen is de laagst gemene deler

27-10-2025 | 09:00:18
Lang voordat we pixels personaliseerden en audiences definieerden, maakten we reclame voor iedereen. Écht iedereen.

Emma Reunes: Cringe is cancelled

20-10-2025 | 09:13:00
Toen ik een tiener was, voelde een TikTok maken als gevaarlijk terrein. Eén foute move en je werd al snel uitgelachen

Peter van Wijnaerde: Een like is geen connectie

13-10-2025 | 08:52:40
De wereld bestaat uit duidelijke, gedefinieerde buckets. Algoritmes, politici en marketeers houden daarvan. 
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

INDIE scherpt merkpositie PLUS aan met pay-off

12-11-2025 | 10:14:01
De centrale belofte is dat de formule in 440 winkels dagelijks lokaal het verschil wil maken door net dat beetje extra te doen.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Campagnecoördinator Audio & Radio

12-11-2025 | 09:42:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Campagnecoördinator Audio & Radio - Amsterdam

[Vacatures] LEQUAL zoekt een Client Lead

12-11-2025 | 08:01:00
LEQUAL is per direct op zoek naar Client Lead

Natwerk en ARTIS lanceren DONKER IN ARTIS!

11-11-2025 | 11:54:00
Terwijl Amsterdam oplicht in feestverlichting, kiest ARTIS bewust voor duisternis.

Krasloten en Ambassadors realiseren AI-gedreven campagne

11-11-2025 | 11:28:55
Krasloten lanceert de campagne rondom de jaarlijkse Decemberkalender, die grotendeels is ontwikkeld met behulp van Artificial Intelligence.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.