Snakeware breidt uit naar bloemen en planten: digitale samenwerking met OZ-Hami

Snakeware kondigt zijn samenwerking aan in de internationale bloemen- en plantenindustrie. OZ-Hami heeft Snakeware gekozen om een mobiele B2B-webshop te ontwikkelen die specifiek is ontworpen voor de behoeften van bloemengroothandels en bloemisten wereldwijd.

Na jarenlang gegroeid te zijn door partnerships met klanten in media, toerisme en food retail zet Snakeware zijn digitale expertise nu in naar de bloemen- en plantenhandel. Voor bloemenexporteur OZ-Hami wordt gewerkt aan een complete B2B-webshop die volledig is afgestemd op de behoeften van bloemengroothandels en bloemisten en geoptimaliseerd voor mobiel gebruik. 

Ate van der Meer, CCO van Snakeware: "Deze nieuwe webshop zal bloemengroothandels en andere afnemers de mogelijkheid bieden om eenvoudig, snel en waar dan ook bestellingen te plaatsen – letterlijk vanuit hun jas of tas."

De OZ-Hami uitdaging: snelheid, simpliciteit en slimheid

Met meer dan 30.000 artikelen in hun assortiment staat OZ-Hami voor de uitdaging om een snelle en gebruiksvriendelijke digitale ervaring te bieden. Snakeware ontwikkelt een mobiele webshop die de complexiteit uit het bestelproces haalt en gebruikers een eenvoudig en efficiënt platform biedt om producten te zoeken, selecteren en te bestellen. De mobiele app wordt naadloos verbonden met OZ-Hami’s geavanceerde warehouse- en logistieke systemen, waardoor klanten wereldwijd profiteren van een gestroomlijnd proces – van selectie tot levering.

Innovatie en maatwerk

Ate van der Meer: "Voor OZ-Hami realiseren wij een volledig op maat gemaakte mobiele B2B-webshop, ontwikkeld volgens onze user-centric business design aanpak. Hierbij focussen we op strategie, techniek en gebruiksvriendelijkheid die direct bijdragen aan het succes van de business. Door onderzoek, doorvragen en interne systemen te analyseren, combineren we alles op een schaalbare en flexibele manier. Met een intuïtieve gebruikerservaring en een robuuste backend, verwerken we moeiteloos duizenden transacties en artikelen. Slimme API-integraties zorgen voor naadloze en razendsnelle connectiviteit tussen warehouse en klant. Dit alles resulteert in een toekomstbestendige oplossing die écht aansluit bij de behoeften van de bloemen- en plantenbranche."

Roy Vijverberg, E-Commerce Manager van OZ-Hami: "Deze samenwerking is een belangrijke stap in onze ambitie om klanten wereldwijd een efficiënte en probleemloze digitale mobiele ervaring te bieden. We waren onder de indruk van Snakeware's uitgebreide kennis en ervaring in onder meer de food retail-sector, het online boodschappen doen en hun praktische manier van aanpakken en we hebben er het volste vertrouwen in dat zij de ideale oplossing gaan bieden voor ons uitgebreide assortiment in bloemen en planten. We zien ernaar uit om onze klanten een gebruiksvriendelijke, mobiele B2B-oplossing te bieden die aansluit bij de groeiende vraag naar digitale eenvoud in onze industrie."

www.snakeware.nl

www.oz-hami.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Snakeware borgt miljoenenomzet met meerjarige partnerships

15-01-2026 | 09:32:00
Binnen langdurige samenwerkingen is voor ruim 3,5 miljoen euro aan toegekende en geborgde uren vastgelegd, inclusief vooraf afgesproken tarieven, condities en sprints

Snakeware en OZ-Hami gaan voor 5 jaar strategisch partnership

18-12-2025 | 18:17:04
Digital agency Snakeware en planten- en bloemenhandelsbedrijf OZ-Hami zijn een strategische samenwerking voor de komende vijf jaar overeengekomen

[Vacatures] Snakeware zoekt een Front-end Developer

16-12-2025 | 08:03:00
Snakeware is per direct op zoek naar een Front-end Developer

Ate van der Meer: Bezieling is terug, het kan niet anders

10-12-2025 | 10:01:26
Identiteit, waarde en creativiteit zijn opnieuw leidend in een sector die jarenlang verslaafd was aan performance. Dat is geen nostalgie. Dat is overleven.

Snakeware: AI-chantage

07-10-2025 | 13:38:24
Een poging tot chantage met AI-gegenereerde beelden vormde voor digital agency Snakeware de aanleiding om direct in actie te komen


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Colorclub scherpt visie aan na 30 jaar events

27-01-2026 | 15:23:00
Event- en communicatiebureau Colorclub bestaat 30 jaar en greep dat moment aan om zijn toekomstvisie aan te scherpen.

Noise-campagne verschuift norm rond discriminatie in voetbal

27-01-2026 | 15:06:48
Voetballiefhebbers keuren discriminatie steeds vaker en stelliger af en komen bij incidenten ook eerder in actie.

Genomineerden Gouden Loeki goede doelen zijn bekend

27-01-2026 | 11:18:04
De genomineerden van het tweede half jaar van 2025 voor de Ster Gouden Loeki voor goede doelen zijn bekend. Een onafhankelijk publiekspanel van GfK de tv-commercials gezien en beoordeeld.

ZEKUR kiest FCB Amsterdam na pitch

27-01-2026 | 10:40:00
ZEKUR heeft na een pitch gekozen voor FCB Amsterdam als creatief bureau. Met de samenwerking wil ZEKUR zijn merkbelofte scherper en onderscheidender laden

AS Watson kiest Somention voor community management

27-01-2026 | 09:39:42
AS Watson heeft Somention geselecteerd als strategisch partner voor het community management van Kruidvat Nederland & België en Trekpleister.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.