SIRE voegt drie namen toe aan het bestuur

Yvonne Prins, Eric Kip en Johan van der Zanden werken de komende vier jaar aan de campagnes van SIRE

SIRE heeft drie gevestigde namen uit de marketing- en communicatie-industrie in haar bestuur verwelkomd: Yvonne Prins (entrepreneur/former CO-CEO UM NL), Eric Kip (Managing Director Wildstone Europe) en Johan van der Zanden (Directeur Marketing & Communicatie Albert Heijn). Met hun ervaring in de reclame- en mediawereld en expertise in het maken van campagnes gaan zij een bijdrage leveren aan de SIRE-campagnes gedurende de aanstellingsperiode van vier jaar. 

Yvonne Prins: "Met trots heb ik volmondig ja gezegd op de kans om als bestuurslid bij SIRE aan de slag te gaan – een club die lef toont, verhalen vertelt die ertoe doen en mensen aan het denken zet – daar zet ik me met heel mijn hart en alle kennis die ik heb voor in.”

Eric Kip: "Ik geloof in de kracht van communicatie om niet alleen bewustwording te creëren, maar ook om mensen écht in beweging te brengen. Bij SIRE worden maatschappelijke thema's op een moedige en impactvolle manier belicht en ik zie er enorm naar uit om mijn ervaring in te zetten om samen met dit inspirerende team verhalen te vertellen die er écht toe doen." 

Johan van der Zanden: “Al jarenlang bewonder ik de campagnes van SIRE die op een impactvolle en gedurfde wijze maatschappelijke thema’s aansnijden die meer aandacht verdienen. Ik vind het heel fijn dat ik mijn kennis en ervaring voor SIRE kan inzetten en deel mag uitmaken van een divers en gezellig bestuur.”

Lucy van der Helm, directeur SIRE: “Wij zijn ontzettend blij dat deze mooie namen zich aan SIRE verbinden. Met hun jarenlange ervaring en know how versterken ze het SIRE bestuur om spraakmakende en effectieve campagnes te realiseren.” 

Huidig SIRE bestuur

  • Monique van den Berg, Senior PR/Comms Consultant Coopr / Freelance 
  • Tanja Bom, Head of Marketing Communications ABN AMRO 
  • Ard Bossema, Director Marketing & Strategy EMEA & Americas 
  • Samantha Catsburg, CEO Mediabureau Stroom 
  • Sylvia Coumans, Manager Merk en Marketingcommunicatie PostNL 
  • Marcel Hartog, Creative director Joe Public Amsterdam 
  • Lucas Hulsebos, CEO DVJ Research Group 
  • Eric Kip, Managing Director Wildstone Europe 
  • Diana Matroos, Presentator, journalist, dagvoorzitter, bestuurder 
  • Talisia Misiedjan, Co-owner & Creatief directeur bij A Million Faces  
  • Marc Oosterhout (voorzitter), Brand consultant bij Eastwood - the art of positioning 
  • Yvonne Prins, entrepreneur/former CO-CEO UM NL 
  • Doeke de Steur, CEO & Partner Creative Media Network 
  • Christine Swart, Oprichter & Partner FIRMA TWIST 
  • Jacques Vereecken, Independent creative director 
  • Johan van der Zanden, Directeur Marketing & Communicatie Albert Heijn

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Studio FIK ontwikkelt campagne rond gezond schermgebruik

06-11-2025 | 12:12:00
Gemeente Haarlem en GGD Kennemerland vragen deze maand aandacht voor beschermtijd, momenten die je bewust vrijhoudt van digitale prikkels.

Havas Lemz ontwikkelt overheidscampagne Man, zeg er wat van!

06-11-2025 | 08:40:00
De campagne speelt in op de maatschappelijke discussies over de veiligheid van vrouwen en de rol die mannen daarin kunnen nemen

[Vacatures] DPG Media zoekt een Conversation Specialist

06-11-2025 | 08:13:00
DPG Media is per direct op zoek naar Conversation Specialist - Amsterdam

Wibra en Giesbers Retail lanceren de wiBRA

05-11-2025 | 15:33:00
Wibra heeft de wiBRA geïntroduceerd: een bh van hoge kwaliteit voor €9,99. De lancering gaat gepaard met een campagne ontwikkeld door Giesbers Retail

Makro en Yune lanceren campagne over de hectiek van december

05-11-2025 | 10:43:00
Onder het motto De meest hysterische tijd van het jaar positioneert de groothandel zich als partner voor ondernemend Nederland in een periode vol hectiek
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.