Shortlist NIMA Marketingprijzen 2024 bekend

NIMA heeft de shortlist bekendgemaakt voor de NIMA Marketingprijzen 2024. Negen organisaties zijn genomineerd in drie categorieën: Small, Medium en Large. De winnaars worden bekendgemaakt op 12 juni tijdens NIMA Marketing Day in DeFabrique in Utrecht.

De genomineerden zijn geselecteerd op basis van hun inzet van marketing als motor voor merkvoorkeur, klantwaarde en organisatiegroei. De jury beoordeelt de kandidaten op effectiviteit, strategische consistentie, innovatie en impact.

Genomineerden in drie categorieën bekendgemaakt

In de categorie Small zijn Fleurop, Jean Bâton en Natuurhuisje genomineerd. Voor Medium maken BrandMR, EasyToys en Consumentenbond kans op de titel. In de categorie Large dingen Basic-Fit, McDonald’s en Praxis mee naar de prijs.

Tijdens NIMA Marketing Day lichten de juryvoorzitters hun keuzes toe, waarna de winnaars bekend worden gemaakt.

Erkenning voor structurele marketinginzet

De NIMA Marketingprijzen onderscheiden zich doordat zij niet één campagne belonen, maar het geheel van marketingactiviteiten van een organisatie. Strategie, merkontwikkeling, data-inzet, kanaalkeuze en organisatie worden als geheel beoordeeld.

De prijzen worden jaarlijks uitgereikt aan organisaties die marketing structureel, slim en professioneel inzetten.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Basic-Fit, Consumentenbond en Jean Bâton winnen NIMA Awards

12-06-2025 | 11:46:15
De drie organisaties vielen op door hun integrale en organisatiebrede marketingstrategieën

80 procent examenkandidaten slaagt voor NIMA-diploma

28-08-2024 | 13:12:00
Elk jaar maakt Team NIMA de feiten en figuren rond de bekende NIMA diploma’s A, B en C bekend.

Iris Academy en NIMA gaan samenwerken rondom trainingen

05-08-2024 | 09:54:25
Het aanbod is aanvullend op de bestaande trainingen van NIMA en richt zich specifiek op CMO’s, CEO’s en marketeers in vergelijkbare functies.

NIMA partner Merken100 en M100

16-06-2024 | 17:41:00
NIMA en Marketing Report hebben een partnerschap afgesloten. Het partnerschap heeft betrekking op de Merken100 en 100 Summer Edition

NIMA Marketing Day: SNS Bank, De Koffiejongens en Soof Drinks Marketing Companies of the Year

13-06-2024 | 14:59:00
Tijdens de NIMA Marketing Day 2024 zijn de winnaars bekend gemaakt van de Jaarprijzen voor de Marketing Company of the Year


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wieden+Kennedy creëert feestcampagne voor Zalando

02-12-2025 | 11:18:54
De campagne bouwt voort op het thema What Do I Wear? en laat zien hoe de online modebestemming klanten inspireert om met zelfvertrouwen en creativiteit de feestdagen in te gaan.

Dappr en SportsGen lanceren Dappr Award voor jonge sporters

02-12-2025 | 10:47:00
De samenwerking richt zich op het vergroten van Dappr’s zichtbaarheid in de breedtesport en het ontwikkelen van activaties rondom het thema vallen, opstaan en doorgaan.

Publicis Groupe helpt MediaMarkt aan sterk werkgeversmerk

02-12-2025 | 10:03:30
Onder de pay-off Dát is nou MediaMarkt laat de organisatie zien hoe het echt is om er te werken.

Higuita en Lot of Happiness lanceren eindejaarscampagne

02-12-2025 | 09:35:00
Voor bijna de helft van de Nederlanders is samenzijn met familie en vrienden de belangrijkste bron van geluk.

TBWA\NEBOKO en McDonald’s lanceren AI-kerstfilm

01-12-2025 | 14:33:00
De film, It’s the most terrible time of the year, laat zien hoe december voor veel mensen eerder stressvol dan sfeervol is.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.