Selmore en Domino’s komen met Honour the craving

Selmore en DotControl wonnen onlangs de pitch voor Domino’s. Zij ontwikkelden een  Guiding Idea voor de pizzagigant. Met Honour the craving richt het pizzabedrijf zich in een eerste campagne met Selmore op het stillen van de lekkere trek.

Casper Mooyman, Chief Marketing Officer Benelux: “We werken echt weer aan het merk Domino’s. Met Honour the craving hebben we de essentie te pakken waarom mensen voor ons kiezen: omdat ze zichzelf zo nu en dan willen toestaan hun lekkere trek te eren.”

Tom Stoffels, Head of Account & partner bij Selmore: “Dat is het mooie aan een Guiding Idea. Het vormt niet alleen de basis voor de campagnes maar is ook het sturende principe voor zaken als productontwikkeling, interne communicatie en design.

Visuele identiteit

Ook de visuele identiteit werd ververst. Diederick Hillenius, creatief directeur en oprichter van Selmore: “Bij een  Guiding Idea hoort ook Guiding Design want form follows function. We maken in de campagne gebruik van foodshots en taal die voor de overtreffende trek moeten zorgen. Bijvoorbeeld: smak smul smaakpapil verpletterend. De boodschap: bij Domino’s vind je alles om je craving te stillen.”

Productlijn Subzz

Om deze belofte kracht bij te zetten, introduceert Domino’s de productlijn Subzz, pizzabroodjes voor de lunch of tussendoor, en Bubble Thick Shakes met boba’s, een verrassende variatie op de al bestaande Thick Shakes.

Naast een commercial, out-of-home materialen en digital inzet, staan ook de managers van de meer dan 370 Domino’s locaties in de startblokken. Alle bezorgrestaurants beschikken inmiddels over het juiste communicatiemateriaal en binnenkort krijgen de Domino’s vrachtwagens een andere look.

Credits:
Verantwoordelijke bij Domino’s: Casper Mooyman, Yahri Tillemans, Maxime van Dijck | Bureau: Selmore Creative Agency | Productiemaatschappij: Czar Amsterdam Regie: Floris Kingma | Muziek: Hielke Praagman

www.selmore.com

www.dominos.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Megawatt zoekt een Technisch Producent Brand Activations

30-01-2026 | 07:45:00
Megawatt is per direct op zoek naar Technisch Producent Brand Activations

Megawatt: 2025 was beste jaar ooit

31-12-2025 | 01:01:00
Megawatt claimt in 2025 het beste jaar ooit te hebben gedraaid mede dankzij een herstructurering en het winnen van pitches

[Vacatures] Megawatt zoekt een Experience Manager

16-12-2025 | 07:12:00
Megawatt is per direct op zoek naar Experience Manager

[Vacatures] Megawatt zoekt een Content Creator

10-12-2025 | 08:10:00
Megawatt is per direct op zoek naar Content Creator

Charley Peereboom Business Lead bij Happy Horizon

06-11-2025 | 09:00:00
Charley Peereboom is gestart als Business Lead Commercie Brand, Content & PR bij Happy Horizon.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Home activeert PAAZ met Unhappy Socks

16-02-2026 | 14:55:22
Met de activatie brengen zij het thema mentale gezondheid naar de straat. De boodschap: het is oké om je niet oké te voelen.

Klaar Bavinck: Regie op content is regie op je klant

16-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.

Fitzroy tekent voor straatactie Christian Alexander

16-02-2026 | 10:37:51
Fitzroy | United Playgrounds stond aan de basis van de positionering en campagne rond parfummerk Christian Alexander,
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.