Selmore en Domino’s komen met Honour the craving

Selmore en DotControl wonnen onlangs de pitch voor Domino’s. Zij ontwikkelden een  Guiding Idea voor de pizzagigant. Met Honour the craving richt het pizzabedrijf zich in een eerste campagne met Selmore op het stillen van de lekkere trek.

Casper Mooyman, Chief Marketing Officer Benelux: “We werken echt weer aan het merk Domino’s. Met Honour the craving hebben we de essentie te pakken waarom mensen voor ons kiezen: omdat ze zichzelf zo nu en dan willen toestaan hun lekkere trek te eren.”

Tom Stoffels, Head of Account & partner bij Selmore: “Dat is het mooie aan een Guiding Idea. Het vormt niet alleen de basis voor de campagnes maar is ook het sturende principe voor zaken als productontwikkeling, interne communicatie en design.

Visuele identiteit

Ook de visuele identiteit werd ververst. Diederick Hillenius, creatief directeur en oprichter van Selmore: “Bij een  Guiding Idea hoort ook Guiding Design want form follows function. We maken in de campagne gebruik van foodshots en taal die voor de overtreffende trek moeten zorgen. Bijvoorbeeld: smak smul smaakpapil verpletterend. De boodschap: bij Domino’s vind je alles om je craving te stillen.”

Productlijn Subzz

Om deze belofte kracht bij te zetten, introduceert Domino’s de productlijn Subzz, pizzabroodjes voor de lunch of tussendoor, en Bubble Thick Shakes met boba’s, een verrassende variatie op de al bestaande Thick Shakes.

Naast een commercial, out-of-home materialen en digital inzet, staan ook de managers van de meer dan 370 Domino’s locaties in de startblokken. Alle bezorgrestaurants beschikken inmiddels over het juiste communicatiemateriaal en binnenkort krijgen de Domino’s vrachtwagens een andere look.

Credits:
Verantwoordelijke bij Domino’s: Casper Mooyman, Yahri Tillemans, Maxime van Dijck | Bureau: Selmore Creative Agency | Productiemaatschappij: Czar Amsterdam Regie: Floris Kingma | Muziek: Hielke Praagman

www.selmore.com

www.dominos.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Megawatt zoekt een Freelance 3D Experience Designer

18-03-2026 | 09:05:00
Megawatt is per direct op zoek naar Freelance 3D Experience Designer

[Vacatures] Megawatt zoekt een Producer Brand Activations

11-03-2026 | 08:33:03
Megawatt is per direct op zoek naar Producer Brand Activations

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer

04-03-2026 | 08:32:00
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer

[Vacatures] Megawatt zoekt een Technisch Producent Brand Activations

30-01-2026 | 07:45:00
Megawatt is per direct op zoek naar Technisch Producent Brand Activations

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.