Seeders benoemt Chris de Vries tot CTO

Seeders heeft Chris de Vries aangesteld als Chief Technology Officer. Hij start per direct en gaat leidinggeven aan de technologische koers van het internationale marketingbureau. De Vries brengt ruime ervaring mee in softwareontwikkeling en technologisch leiderschap en wordt verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van het Seeders-platform.

Met zijn benoeming legt Seeders nadruk op de rol van technologie en AI in het vergroten van schaalbaarheid en internationale groei.

Centraal platform voor internationale uitbreiding

Als CTO ontwikkelt De Vries een centraal platform waarin diensten als SEO, Generative Engine Optimization (AI-zoekmachineoptimalisatie), SEA en Digital PR samenkomen in één schaalbare infrastructuur. Door de inzet van AI wil Seeders de effectiviteit en efficiëntie van campagnes verhogen.

Dennis Akkerman, CEO van Seeders: "We staan op een belangrijk moment in onze ontwikkeling. Nieuwe technologieën bieden ons nieuwe kansen om sneller te groeien. Chris brengt leiderschap en een heldere visie mee. Dat sluit perfect aan bij onze ambitie om technologie in te zetten voor meetbare klantresultaten."

Technologie als richting

Chris de Vries benadrukt dat technologie een centrale rol speelt in de strategie van het bureau: "Seeders zit in een spannende groeifase, en ik ben enthousiast om hieraan bij te dragen. De mix van internationale ambitie, ondernemerschap en focus op AI en technologie maakt dit een unieke kans. Ik wil technologie niet alleen als ondersteuning inzetten, maar als richting. Met slimme oplossingen die schaalbaarheid, snelheid en impact leveren. Samen met het team bouwen we aan een infrastructuur die innovatie versnelt en klanten echt verder brengt."


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Alfred breidt team uit met vijf collega’s

04-12-2025 | 11:24:28
Met deze uitbreiding wil het bureau meer capaciteit en diversiteit toevoegen om de groei en nieuwe opdrachten in de komende periode te ondersteunen

IPG Mediabrands moest 750.000 extra betalen aan voormalig CFO Benelux

01-12-2025 | 20:34:00
IPG Mediabrands heeft in januari 2023 bepaald dat een eind juni 2022 ontslagen CFO Benelux 750.000 euro moest betalen.  IPG Mediabrands is onderdeel van de door Omnicom overgenomen entiteit Interpublic Group

Hendrik Jan Roel CFO Jumbo

01-12-2025 | 13:24:00
Jumbo benoemd één van de grootste namen in retail marketing die ons land rijk is: René Repko. De primeur is aan Marketing Report

Jasper Admiraal verlaat Kumpany

01-12-2025 | 13:02:00
Jasper Admiraal verlaat eind 2025 het experience marketingbureau Kumpany. Dit maakte hij bekend op zijn LinkedIn

NOISE groeit door naar 80 medewerkers

01-12-2025 | 09:36:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.