Screenforce: Meer inzicht in tv-campagnedata via gratis tool

Adverteerders meer inzicht geven in de ingekochte tv-campagnes en tv-data beter toegankelijk maken, dat is het doel van het TIP-Dashboard van Screenforce. De gratis tool geeft adverteerders en mediabureaus altijd en overal inzicht in hun tv-campagnes.

Het TIP-Dashboard is beschikbaar voor bestaande TIP-gebruikers en voor (media)bureaus die via andere platforms inkopen. Maar ook adverteerders, die de inkoop aan hun bureau overlaten, kunnen met het dashboard zelf op elk moment inzage hebben in het aangevraagde en geboekte budget, de ingekochte en gerealiseerde GRP’s én impressies verdeeld over Ster, Ad Alliance en Talpa Network.

Het TIP-Dashboard is ook beschikbaar in een app-versie.

Lees het volledige artikel op de site van Screenforce

www.screenforce.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Waarom vertrouwen steeds bepalender wordt in mediakeuze

07-01-2026 | 14:51:40
Onderzoek laat zien dat reclame-effectiviteit significant hoger is wanneer advertenties worden getoond via platforms die door het publiek als betrouwbaar worden ervaren

Screenforce: Twee derde van Nederlandse kijktijd gaat naar Total TV

16-12-2025 | 12:11:00
De Global TV Group heeft dit jaar opnieuw cijfers gepubliceerd over het multiplatform-publiek van TV in 20 landen.

[Screenforce] Klassieke tv-series domineren kijkgedrag Amerikaanse GenZ

09-12-2025 | 11:13:00
Uit onderzoek van Hub Entertainment Research blijkt dat Amerikaanse jongeren en jongvolwassenen vaak kiezen voor bekende tv-series met meerdere seizoenen

Audify en Screenforce met zesde editie van Santa Hug voor branchegenoten

08-12-2025 | 16:12:00
Voor de zesde keer organiseren brancheorganisaties Audify (voor de radio/audiosector) en Screenforce (voor de tv/videosector) Santa Hug in de december-maand

Screenforce - Les Binet: focus op ROI remt marketinggroei

03-12-2025 | 11:32:19
Uit een analyse van de IPA Databank blijkt dat 89 procent van de variatie in marketingpayback wordt verklaard door budget en slechts 11 procent door ROI.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Uncle Bill en More Nutrition openen All You Can Cheat-restaurant

08-01-2026 | 13:47:00
De activatie markeerde de officiële introductie van More Nutrition op de Nederlandse markt.

Mountain creëert uniforme merkstijl voor Praxis en Brico (Maxeda)

08-01-2026 | 13:30:00
De doe-het-zelfretailer wil hiermee zorgen voor meer duidelijkheid in de winkels, een consistente uitstraling en een merkbeleving die past bij de formules van Praxis en Brico.

[The List] Giesbers retail

07-01-2026 | 16:10:54
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.

ING-campagne richt zich op online verleiding

07-01-2026 | 09:45:00
Centraal staat Spaarslot, een functie in de ING-app die gebruikers helpt meer grip te houden op hun spaargeld.

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.