Schbang neemt designbureau Addikt over: gaat verder als AddiktSchbang

Communicatiebureau Schbang heeft het Amsterdamse designbureau addikt overgenomen. Onder de naam addiktSchbang ontstaat een combinatie van Schbang’s netwerk van meer dan 1300 communicatie-experts en de zeventien jaar aan designervaring van addikt binnen Europa.

addiktSchbang sluit zich hiermee ook direct aan bij Schbang London. Dit zorgt voor de ideale combinatie van Dutch Design, British Storytelling en Indian Tech voor grote en ambitieuze merken uit de hele wereld.

De afgelopen 17 jaar stond addikt vanuit Amsterdam garant voor design voor merken als Pride Amsterdam, Prada X Armani at Fabrique des Lumières, Rabobank, Autotaalglas, Booking.com en StarSports IPL.

Barry Schwarz, medeoprichter van addikt: "Voor ons is dit een logische en ambitieuze stap om onszelf neer te zetten als een wereldwijde creatieve powerhouse. India behoort tot de wereldtop op het gebied van Digital & IT technology. Met onze samenwerking halen we deze techniek in huis en kunnen we onze klanten een nog betere technologische ervaring aanbieden onder één dak. De beste manier om onze creativiteit naar een nog hoger niveau te tillen. Hiermee wordt onze positie op de Europese markt versterkt. Bovendien sluit het aan bij de Indiase ambitie om een mondiaal communicatienetwerk te creëren door Schbang."

Koen van Ovoorde, medeoprichter van addikt: "Of het nou gaat om de identiteit van een festival, pionierswerk op het gebied van hyperpersonalisatie, of het creëren van meeslepende merkervaringen. Wij willen de verwachtingen van onze klanten overtreffen. Met ons werk willen we grensverleggend zijn en de creatieve norm stellen. Onze focus blijft liggen op het maken van sterke culturele en inclusieve connecties tussen global brands enerzijds en hun audiences anderzijds."

Harshil Karia, oprichter en algemeen directeur van Schbang: "De overname van addikt en de oprichting van addiktSchbang is een gedurfde stap in onze mondiale strategie. Hiermee bevinden we ons in een unieke positie om innovatieve oplossingen te leveren aan enkele van ‘s werelds grootste merken. Met het betreden van de Europese markt, breiden we niet alleen uit in een ander werelddeel, maar krijgen we ook de kans om een nieuwe creatieve standaard neer te zetten."

www.schbang.com

www.addikt.tv

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Audax verkocht aan onbekend consortium Lector Capital

20-01-2026 | 21:47:32
Audax is verkocht aan een tot nog toe onbekend consortium met de naam Lector Capital. Het consortium is op 8 januari 2026 opgericht in Den Bosch

Abovo Maxlead neemt social agency awesome. over

15-01-2026 | 09:20:00
Met de overname haalt Abovo Maxlead expertise in huis op het gebied van social first strategie, contentcreatie en community.

Dentsu: internationale activiteiten verkopen lukt niet

14-01-2026 | 12:01:00
Het lukt Dentsu niet om zijn internationale activiteiten te verkopen. Ook het Nederlandse Dentsu (mediabureau) en Dentsu Creative Amsterdam (creatief bureau) vallen hieronder

digitalAudience neemt AI-platform Rayn.io over

13-01-2026 | 15:51:05
Met de overname versterkt het bedrijf zijn data- en identity-infrastructuur en zet het een volgende stap in zijn langetermijnstrategie voor privacy-safe audience intelligence binnen Europa.

Verlieslatend Audax in de verkoop

12-01-2026 | 22:39:00
Audax wordt verkocht aan een onbekende investeerder die belastingschulden betaalt. Dit heeft het FD aan de hand van het bij de Kamer van Koophandel gedeponeerde jaarverslag bericht


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

La Place kiest Buro Bagsy als influencermarketing partner

28-01-2026 | 15:59:21
La Place heeft na een pitchtraject gekozen voor Buro Bagsy als vaste partner voor influencer marketing.

HEMA grootste kanshebber bij The Best Social Awards

28-01-2026 | 10:59:12
HEMA is dit jaar de grootste kanshebber met 10 nominaties, verdeeld over meerdere categorieën, waaronder Beste Merk, Beste Videoserie en Beste Campagne

[Vacatures] Follo zoekt een Business Development Representative

28-01-2026 | 09:29:00
Follo is per direct op zoek naar Business Development Representative - 32-40 uur | Hybride werken

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Advertising Specialist

28-01-2026 | 09:12:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Advertising Specialist - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.