Samenvattingen Eredivisie blijven bij NOS

De samenvattingen van de Eredivisie zijn tot en met het seizoen 2026/2027 bij de NOS en NPO te zien. Het gaat om zowel de mannen- als vrouwencompetities. De NOS en ESPN (Eredivisie Media & Marketing) hebben hiertoe een overeenkomst gesloten. De overeenkomst behelst Studio Sport op televisie en is via NPO Start, NOS.nl en de NOS-app te zien alsmede de radioverslaggeving via NOS Langs de Lijn op NPO Radio 1.

Ook behoudt de NOS de mogelijkheid om de samenvattingen en hoogtepunten van de Eredivisie online en social media uit te zenden. De NOS mag dit doen na 19:00 uur, terwijl KPN dit direct na het einde van de wedstrijd mag doen.

Geert Hofman, zakelijk directeur van de NOS: “Dit is goed nieuws voor alle voetballiefhebbers in Nederland. Eredivisievoetbal bij de NOS brengt wekelijks miljoenen mensen samen en maakt inmiddels onderdeel uit van de Nederlandse cultuur. We zien het als onze publieke taak om de samenvattingen van de belangrijkste Nederlands voetbalcompetitie voor iedereen openbaar en toegankelijk te houden.”

“Het behoud van deze rechten is ook van groot belang voor de publieke omroep. De Eredivisieprogramma’s bereiken een breed en divers publiek. Door de beelden op meerdere platforms aan te bieden, ondersteunen we de digitale transitie van de publieke omroep. Dit is cruciaal om toegankelijk en relevant te blijven, ook in de toekomst.” 

Frank Rutten, directeur van ESPN (Eredivisie Media & Marketing): “Met Eredivisie Media & Marketing is het onze missie om het Nederlands voetbal toegankelijk te maken voor een zo breed mogelijk publiek. Dat doen we door de belangrijkste Nederlandse voetbalcompetities volledig live uit te zenden onze op eigen ESPN-zenders, maar ook door samen te werken met gewaardeerde partners zoals de NOS.

De Eredivisie en NOS delen een lange geschiedenis met elkaar en we zijn verheugd om daar de komende twee jaar met elkaar een nieuw hoofdstuk aan toe te voegen. Zo houden we samen het Nederlandse clubvoetbal breed en laagdrempelig beschikbaar voor de miljoenen voetbalfans die ons land rijk is.”

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Naomi Aalbers: kinderen snappen meer dan we denken

17-11-2025 | 14:49:00
Naomi Aalbers is maker van een van de geselecteerde pilots van de 3Lab Serie Contest van Zapp.

NPO krijgt in 2026 gevraagd recordbudget van 1 miljard euro; bezuinigingen per 2027

17-11-2025 | 13:46:00
De NPO krijgt van Gouke Moes (BBB), de demissionaire minister van OCW de gevraagde 1 miljard euro aan budget. Dit blijkt uit de mediabegrotingsbrief die naar de Eerste en Tweede Kamer is gestuurd

Publieke omroep bereikt 10 miljoen mensen met verkiezingen

30-10-2025 | 13:05:00
Het best bekeken moment was woensdagavond rond 21.26 uur, vlak voor de tweede exitpoll. Toen keken 2,7 miljoen mensen naar Nederland kiest de uitslagen

[DutchMedia Podcast] over Ster-reclame, NPO Blend & WK bij NOS

15-10-2025 | 09:39:04
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Minister Gouke Moes (BBB) geeft definitieve toestemming voor NPO Blend

08-10-2025 | 18:18:00
Minister Gouke Moes (BBB) van  OCW heeft de NPO definitieve toestemming gegeven voor NPO Blend. De radiozender is op 6 november 2023 gestart op experimentele basis om biculturele 35- tot 54-jarigen te bereiken en wordt online en via DAB+ verspreid
 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KVK en N=5 geven twijfels ondernemers hoofdrol

19-11-2025 | 14:27:08
KVK en N=5 lanceren de volgende fase van Houvast voor Ondernemers, waarin twijfels en vragen van ondernemers centraal staan.

[Vacatures] Ever Ready zoekt een Community Marketeer

19-11-2025 | 13:33:07
Ever Ready is per direct op zoek naar een Community Marketeer

DEPT ontwikkelt strategie achter cashloze Wero Thrift Club

19-11-2025 | 09:26:20
In Berlijn vond de eerste Wero Thrift Club plaats, een cashloze thriftmarkt waar alle transacties via Wero verliepen.

Havas Lemz activeert Nederland met opvallende uitvalactie

18-11-2025 | 17:37:00
Havas Lemz ontwikkelde de activatie Nederland valt uit als onderdeel van Denk vooruit, de bewustwordingscampagne van de NCTV.

Accenture Song maakt kerstcampagne voor Smyths Toys

18-11-2025 | 11:53:00
De campagne zet de speelse dynamiek tussen een jongen en zijn hond centraal om de merkbeleving rondom Kerstmis te versterken in meerdere Europese landen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.