Roularta Media Group neemt Helden Magazine over

Roularta Media Group neemt de titel Helden Magazine over via de Nederlandse dochteronderneming, Roularta Media Nederland. Met deze overname versterkt Roularta Media Group zijn marktpositie in Nederland, specifiek in het sportsegment. Andere sporttitels in de Nederlandse portfolio zijn bijvoorbeeld Fiets en Formule 1.

Eerder nam de mediagroep ook al WPG Media over, waarmee het voet aan wal zette bij het mindfullnesssegment.

Helden Magazine is opgericht in 2009 en brengt persoonlijke verhalen over sporters. Het heeft een printbereik van 175.000 lezers per editie en een maandelijks digitaal bereik van 1,8 miljoen impressies via de website en sociale media. De podcast wordt door ruim 20.000 luisteraars per maand beluisterd.

Erwin van Luit, CEO van Roularta Media Nederland: “Ik ben ontzettend blij dat we Helden Magazine mogen toevoegen aan ons portfolio. Het is een geweldig mediamerk en een prachtig product met veel potentieel om verder uit te bouwen. Ik ben ook erg blij dat Barbara Barend aan de titel verbonden blijft.”

Barbara Barend, founder en directeur van Helden: "Ik ben zeer tevreden dat we Helden op deze manier duurzaam kunnen voortzetten. Met veel plezier hebben we Helden de afgelopen jaren zelfstandig gemaakt. Nu is de tijd aangebroken onderdeel te worden van een grotere club om ook de volgende stappen te kunnen zetten."

www.helden.media

www.roularta.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

FD: overname RTL Nederland door DPG Media bijna rond bij ACM

15-05-2025 | 00:35:00
Het Financieele Dagblad meldt dat de ACM met een aantal voorwaarden bereid is de overname van RTL Nederland door DPG Media goed te keuren

Alpine A290 GTS wint Autovisie EV Supertest 2025

09-05-2025 | 11:54:21
Het Franse merk wint daarmee de eerste Autovisie EV Supertest, die deze maand is gepubliceerd in het magazine en op de website van Autovisie.

JFK 112: interview met Barry Atsma en Jurre Geluk

30-04-2025 | 13:00:00
Nummer 112 van JFK ligt in de winkel, met onder meer een interview met acteur Barry Atsma

Willem Sijthoff stapt op als CEO bij Sijthoff Media

28-04-2025 | 15:26:00
Willem Sijthoff stapt per 1 mei 2025 op als CEO van zijn bedrijf Sijthoff Media. Myrthe van der Erve, COO, wordt per 1 mei 2025 zijn opvolger

DPG Media 2024: omzetgroei, resultaat NL blijft achter

17-04-2025 | 11:01:00
DPG Media heeft in 2024 een omzet gedraaid van 1,73 miljard euro en groeide daarmee met 2,4 procent. Het ebitda-resultaat daalde met 1,1 procent; de voortgezette bedrijfsresultaten bedroegen 3,6 procent minder

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.