Ronald Raidt CMO Circle8Group

 Ronald Raidt is benoemd tot Chief Marketing Officer bij Circle8Group. Eerder was hij Chief Commercial Officer van Seven Stars.

Pascal Meerwijk start per direct als Managing Director van Seven Stars, een van de labels van de HR Tech dienstverlener Circle8Group. Meerwijk vormt samen met Corianna Geersing (CPO) en Mike Verheijen (CFO) het directieteam van Seven Stars.

Pascal Meerwijk was meer dan twintig jaar werkzaam binnen de Adecco Group waarbij hij de laatste tien jaar eindverantwoordelijk was voor verschillende onderdelen.

Ineke Kooistra, CEO van Circle8Group: "Pascal past qua DNA heel goed bij dit label. Er zijn nog volop kansen om verder te groeien door verbreding, ook internationaal. Pascal heeft veel kennis van IT en sales. Vanuit zijn internationale trackrecord is hij de juiste man om deze Europese groeistrategie te leiden."

Ambitieus

Pascal Meerwijk: "De passie en drive die ik voel binnen Seven Stars spreken me erg aan, dit bedrijf past bij me omdat ik ervan houd om met stoere, eigenwijze, ambitieuze mensen te werken. Een beetje rebels, laten zien hoe het anders kan. Ik ben zelf ambitieus en altijd bezig met nieuwe kansen, nieuwe proposities en nieuwe klanten. Er ligt al een mooie basis en ik heb veel zin om de ambities binnen de groep, zowel nationaal als internationaal, vorm te geven."

Volop marketingkansen

Ronald Raidt is inmiddels gestart als Chief Marketing Officer bij Circle8Group en heeft daarmee de overstap gemaakt vanuit het directieteam van Seven Stars. In deze rol is hij verantwoordelijk voor de marketing van alle internationale labels binnen de groep, waaronder Seven Stars. Ronald Raidt heeft meer dan twintig jaar marketingervaring, onder meer opgedaan bij Landal GreenParks en de laatste drieënhalf jaar als CCO van Seven Stars.

Ineke Kooistra: "Ronald heeft een tomeloze energie en is altijd scherp. Hij heeft ontzettend veel kennis en ervaring op het gebied van digital marketing en digitale customer experience. Ronald heeft Seven Stars digitaal op de kaart gezet en draagt meetbaar bij aan de groei van Circle8Group, inmiddels ook in Duitsland."

Ronald Raidt: "Deze buitenkans binnen dit mooie, innovatieve en ambitieuze bedrijf kon ik niet voorbij laten gaan. Met mijn ervaring in digital marketing én de staffing-business wil ik ervoor zorgen dat marketing op groepsniveau naar een next level wordt gebracht. In onze branche liggen nog volop kansen als het gaat om digitale positionering én datagedreven marketing. Ik krijg nu de mogelijkheid om die te benutten."

www.sevenstars.nl

www.circle8.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Drie talenten starten bij creatief bureau Natwerk

07-07-2025 | 14:42:01
Creatief bureau Natwerk heeft de afgelopen maanden drie nieuwe collega's aan het team toegevoegd. Nina van Ee, Charlotte Bergmans en Vera Kroll

Campagne Kaliber voor Slachtofferhulp van start

07-07-2025 | 11:27:00
Slachtofferhulp Nederland is gestart met een wervingscampagne. De organisatie wil met het initiatief meer vrijwilligers en betaalde krachten aantrekken

Nils Adriaans start adviespraktijk Tussen de Linies

07-07-2025 | 11:18:18
Vanuit zijn jarenlange ervaring in de creatieve en marketingcommunicatie-industrie biedt hij begeleiding op het gebied van zichtbaarheid

Hatice van Leeuwen verlaat Mediahuis Nederland

03-07-2025 | 10:13:00
Hatice van Leeuwen verlaat Mediahuis Nederland per 4 juli 2025. Sinds september 2020 was zij Teamlead van MHX, de creatieve studio van Mediahuis Nederland

Laura van Gestel en Annemieke Kievit-Nol verlaten VodafoneZiggo

03-07-2025 | 00:24:00
Laura van Gestel, Director Brands Communications, Media, Partnerships en CSR en Annemieke Kievit-Nol, Director Corporate Communications & External Engagement hebben VodafoneZiggo verlaten per 1 juli 2025

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.