Robert Heijmans Sales & Digital Strategy Director VDS Publishers

VDS Publishers B.V., onder andere de uitgever van de mannentitels en -sites TopGear en JFK, kondigt de aanstelling aan van Robert Heijmans als Sales & Digital Strategy Director. Robert trad op 1 januari 2024 in dienst bij VDS Publishers en zal een belangrijke rol spelen in de voortdurende groei en ontwikkeling van het bedrijf.

Met vijf jaar ervaring als paid media consultant bij dentsu benelux, waar hij ook fungeerde als trading manager voor digitale bureauafspraken, brengt Robert veel kennis en expertise mee naar VDS Publishers.

Robert richt zich op de advertentieverkoop van merken, het opzetten van partnerschappen met adverteerders en mediabureaus en het verder versterken van de digitale-advertentieproposities. Daarnaast zal Robert zich focussen op het verder uitbouwen van de Digital Agency-tak van VDS.

www.vds-publishers.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

VDS Publishers neemt belang in Planet Nine Media

01-09-2025 | 06:56:00
Planet Nine Media werd opgericht in 2020 en ontwikkelde zich sindsdien tot een onafhankelijke softwarepartij met eigen ad-publishing en header bidding-technologie

JFK 113: Matthijs van de Sande Bakhuyzen en Twan van Steenhoven

12-06-2025 | 17:02:48
Nummer 113 van JFK ligt in de winkel, met onder meer een interview met acteur Matthijs van de Sande Bakhuyzen.

JFK 112: interview met Barry Atsma en Jurre Geluk

30-04-2025 | 13:00:00
Nummer 112 van JFK ligt in de winkel, met onder meer een interview met acteur Barry Atsma

JFK 111: interview met Edward Norton en Jeroen Spitzenberger

07-03-2025 | 11:43:00
Nummer 111 van JFK ligt in de winkel, met onder meer een interview met acteur Jeroen Spitzenberger

VDS Publishers lanceert TopGear Ferrari Bookazine

19-11-2024 | 15:16:00
De uitgave onderscheidt zich door hoogwaardige vormgeving, extra dik papier, en de beleving die het biedt aan autoliefhebbers


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.