Revolution Ad introduceert 3D-advertentieformaat in Europa

Opgericht door Ramona Ramdaras en Tim van der Bilt, met Ruben Westendorp aan het commerciële roer

Revolution Ad breidt uit naar Europa met een interactief 3D-advertentieformaat dat inspeelt op de afnemende effectiviteit van standaard banners. In combinatie met een programmatisch leveringsplatform belooft het advertentienetwerk betere prestaties voor adverteerders en meer betrokkenheid van gebruikers.

De lancering gaat gepaard met een campagne in Duitsland voor Rituals en de benoeming van Ruben Westendorp als Chief Commercial Officer. Het interactieve formaat stelt gebruikers in staat om productafbeeldingen te draaien en in te zoomen. Volgens Revolution Ad verbeteren de formaten de conversie ten opzichte van traditionele banners.

Technologie ontwikkeld in samenwerking met Nederlandse bureaus

De technologie achter het advertentieformaat is ontwikkeld met The Valley en 270 Degrees. De toolset omvat onder meer realtime personalisatie, virtueel uitproberen, klikbare banners en integraties met DV360 en The Trade Desk. Het format is compatibel met smartphones, tablets en desktops.

Ramona Ramdaras, CEO en oprichter RevolutionAd: "Laten we eerlijk zijn: banneradvertenties zijn dood. Consumenten scrollen langs banners, merken verspillen er budget aan en bureaus zitten vast aan het pushen van formaten die niemand zich herinnert. Revolution Ad levert een premium laag binnen digitale reclame - een advertentieformaat met hoge impact dat door de ruis heen snijdt en aandacht, prestaties en brand lift oplevert - en dat alles terwijl het naadloos integreert met DSP's. Ons nieuwe advertentieformaat biedt volledige creatieve vrijheid voor merken, programmatisch bereik voor reclamebureaus en een betere gebruikerservaring die advertenties weer tot leven brengt."

Ervaren team met reclameachtergrond

Revolution Ad is opgericht door Ramona Ramdaras en Tim van der Bilt. Beiden hebben eerder succesvolle bedrijven in de advertentie-industrie opgericht. Ruben Westendorp, voormalig Director of Sales EMEA bij WeTransfer, is aangesteld om de commerciële groei in Europa te versnellen. Hij heeft meer dan vijftien jaar ervaring in reclameverkoop en business development.

Eerste campagne in Duitsland

De eerste campagne met het advertentieformaat wordt uitgevoerd in Duitsland voor Rituals. Hiermee wil Revolution Ad het effect van interactieve en prestatiegerichte advertenties aantonen.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Ster presenteert tarieven en plannen voor mediajaar 2026

15-10-2025 | 09:30:00
De tarieven voor adverteren bij Ster in 2026 zijn bekend. Tijdens de online uitzending Ster Focus op 2026 presenteerde de publieke reclame-exploitant haar plannen voor het komende mediajaar.

Patrick Petersen: Na de AI-bubble schijnt de zon

15-10-2025 | 08:30:00
Claims richting Midjourney en OpenAI, recente grote copyrightclaims richting Apple, maar toch vooral de groeiende angst in Silicon Valley dat de AI-bubble barst.

Whazzup?! in Media #8: Politiek en media in balans

14-10-2025 | 15:09:01
In aflevering 8 van de podcast Whazzup?! in Media onderzoeken René Zeedijk en Roger Verdurmen het spanningsveld tussen journalistiek, eigenaarschap en politiek.

TomTom kiest STROOM voor lancering dashboardassistent Tom

13-10-2025 | 11:42:03
Met deze fysieke rij-assistent wil TomTom automobilisten helpen met meer focus en veiligheid de weg op te gaan.

PEXI: Enorme groeiversnelling bij Adserver

10-10-2025 | 15:31:00
Het Nederlandse adtechbedrijf PEXI heeft de vernieuwde Adserver 2.0 gelanceerd. We spreken hierover met Willem Waardenburg, oprichter en directeur van PEXI en marketingbureau PINK


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie

15-10-2025 | 12:35:54
Met deze samenwerking wil het dierenpark zich duurzaam positioneren op het platform, met content die aansluit bij de leefwereld van jongeren.

Havas Lemz ontwikkelt Doe je Updates-campagne voor EZ

15-10-2025 | 10:02:00
Cybercrime treft inmiddels bijna iedereen. Driekwart van de Nederlanders kreeg het afgelopen jaar te maken met online criminaliteit.

Initiative en Yune winnen geïntegreerde pitch van Makro

14-10-2025 | 17:39:00
Beide bureaus, onderdeel van IPG Mediabrands, worden verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van een gezamenlijke media- en creatiestrategie.

The Family ontwikkelt ledenwervingscampagne Follow The Money

14-10-2025 | 17:25:00
De campagne vormt het begin van een grotere serie gericht op ledenwerving en benadrukt dat het platform streeft naar 100.000 leden, het aantal dat nodig is om een krachtig tegenwicht te vormen tegen invloedrijke machtsposities in Nederland.

Dawn maakt merkcampagne voor Exact

14-10-2025 | 10:10:00
In de uitrol positioneert Exact zijn bedrijfssoftware als rustpunt in de hectiek van alledaags werk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.