[Onderzoek] MeMo: Maandelijks contactfrequentie van 9 via buitenreclame Revolt

Een recent onderzoek door bureau MeMo laat zien dat startup Revolt met een innovatieve benadering van buitenreclame, via digitale schermen op laadpalen, gemiddeld een contactfrequentie van 9 realiseert. Het bedrijf heeft inmiddels schermen op meer dan twintig locaties in heel Nederland en bereikt maandelijks 507.000 personen. Het onderzoek bevestigt dat het netwerk van Revolt zich ontpopt als een gevestigde speler in de wereld van buitenreclame.

Adverteren via drukbezochte parkeerplaatsen

Met een gemiddeld maandelijks bereik van 507.000 personen, en een contactfrequentie van gemiddeld 9 per maand, illustreert het netwerk van Revolt de kracht van herhaling en diversiteit. Het biedt bedrijven de mogelijkheid om zowel zakelijke als recreatieve doelgroepen te bereiken via hun strategisch geplaatste schermen. Deze staan op druk bezochte parkeerplekken, zoals Grand Hotel Huis ter Duin en voetbalclub Go Ahead Eagles.

Olivier Tilman, Media Lead bij Revolt: "Veel merken kiezen voor ons omdat we ze kunnen helpen aan lange contactmomenten met hun doelgroep. Stel dat je de EV-rijder wilt bereiken: deze staat makkelijk een aantal minuten bij onze schermen stil wanneer ze hun auto opladen. Er zijn weinig kanalen waarmee je zo intensief contact hebt met je doelgroep."

Gerichte zichtbaarheid bij kantoren of recreatieve locaties

Het onderzoek licht ook de mogelijkheid van Revolt's netwerk toe om hoogwaardige consumenten en zakelijke beslissers te bereiken. Dit wordt verder versterkt door getuigenissen van organisaties zoals KNVB en Polestar, die hebben geprofiteerd van de gerichte en kwalitatieve engagement mogelijkheden die Revolt biedt.

Bekijk het volledige rapport hier.

www.revoltzero.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Gido Andriessen: Het dubbelzinnige compliment

25-02-2026 | 13:35:00
De gemeenteraad van Amsterdam heeft reclame voor vlees, fossiele brandstoffen en luchtvaart in de openbare ruimte verboden

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

0to9 en Rotterdamse Douwers starten campagne jongerenbegeleiding

19-02-2026 | 15:08:00
0to9 heeft in Rotterdam de campagne Altijd Iemand Die Je Ziet (AIDJZ) gelanceerd. Met het initiatief wil het bureau 30.000 jongeren tussen 16 en 26 jaar eerder in beeld krijgen en koppelen aan een vaste mentor.

Kees Wilbrink: Welke kansen biedt de shopping omgeving?

17-02-2026 | 13:38:24
'Gelukkig is de retailmediahype weer een beetje op zijn retour’, hoorde ik een vakgenoot zeggen op één van die vele borrels waar onze markt zo dol op is.

[Vacatures] Global Media & Entertainment zoekt een Marketeer

10-02-2026 | 10:27:00
Global Media & Entertainment is per direct op zoek naar een Marketeer (36/40 uur)
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.