Radiostation JOE sponsor van PSV

Het landelijke radiostation JOE (van DPG Media) zal per 1 juli 2025 mouwsponsor en official music partner worden van PSV. Daarnaast zal JOE de club actief ondersteunen met muzikale activaties rondom wedstrijden. De samenwerking wordt voor minimaal één jaar aangegaan.

Muziek en voetbal

Dit partnership is volgens JOE en PSV ontstaan vanuit de gemeenschappelijke visie dat voetbal en muziek elkaar verbinden en versterken. Voetbal en muziek maken emoties los en verbinden mensen met elkaar. Het komende seizoen zal JOE met PSV werken aan verschillende initiatieven waarin muziek een rol speelt.

1 miljoen euro en Feyenoord

Volgens het Eindhovens Dagblad (net als JOE onderdeel van DPG Media) is met het sponsorship circa 1 miljoen euro gemoeid. Dezelfde krant geeft aan dat JOE ook mouwsponsor en music partner zal worden van voetbalclub Feynoord. JOE zelf meldt daarover op zijn LinkedIn binnenkort nog een club bekend te maken die muzikaal zal worden ondersteund.

Brainport Eindhoven, Puma en 50+ Mobiel blijven de andere shirtsponsors van PSV.

Gevoel

Mark de Deugd, Marketing Director van JOE en Qmusic bij DPG Media: “Bij voetbal hoort muziek en JOE snapt dat als geen ander. Bij voetbal en muziek denk je aan beleving, feest, zingen en emotie. Het gejuich na een goal is net zo intens als het meezingen met een grote hit.

Dat gevoel en die verbondenheid is wat we met deze samenwerking willen versterken. We zijn dan ook enorm trots op deze samenwerking, waarin sterke merken hun krachten bundelen. We kijken ernaar uit om zowel PSV als de supporters te gaan vermaken met muzikale activaties.”

Frans Janssen, commercieel directeur van PSV: “Als radiostation staat JOE, net zoals PSV, midden in de samenleving. Voetbal en muziek hebben veel met elkaar gemeen; het geeft mensen energie en beleving en zorgt voor verbinding. Deze samenwerking biedt veel mogelijkheden om onze fans op én rondom wedstrijddagen te verrassen en te enthousiasmeren.”

PSV is afgelopen seizoen landskampioen geworden.

www.joe.nl

www.dpgmedia.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

DPG Media publiceert Journalistiek Jaarverslag 2025

25-03-2026 | 10:11:00
In het verslag over 2025 blikken 17 hoofdredacties van Nederlandse en Belgische nieuwsmerken terug op hun belangrijkste producties, innovaties en journalistieke afwegingen.

DPG Media/RTL Nederland vraagt KPN meer geld

23-03-2026 | 14:32:00
DPG Media vraagt KPN behoorlijk meer geld voor het aanbieden van de lineaire zenders van RTL Nederland. Daarbij wil DPG Media dat streamingdienst Videoland veel prominenter bij KPN beschikbaar komt

Peter Lubbers volgt Van der Vorst op als Directeur Content bij RTL en Videoland

20-03-2026 | 11:57:00
Peter Lubbers wordt per 1 mei 2026 Directeur Content bij RTL Nederland en Videoland. Hij volgt Peter van der Vorst op, die sinds 1 december 2025 verantwoordelijk is voor de videocontent- en strategierol in Nederland en België binnen DPG Media

DPG Media verspreidt Kidsweek kosteloos in klas

19-03-2026 | 10:23:00
De vernieuwde Kidsweek wordt in de week van 23 maart gratis verspreid onder alle 6110 basisscholen in Nederland.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:23
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Creative Family zet in op offline community building

26-03-2026 | 17:00:53
Offline community building krijgt meer aandacht in een marketingwereld die sterk leunt op performance, automatisering en schaalbare content.

Timothy Kasri: Het vinden van de juiste locatie is essentieel

26-03-2026 | 15:51:00
Hard Cut is een maandelijkse column van creative video agency Bruut, waarin ’t team interessante en opvallende insights uit de (content)industrie deelt

WPP Media maakt adidas-campagne met Brainpower

26-03-2026 | 15:04:00
WPP Media’s StudioM heeft voor adidas een campagne ontwikkeld rond de Superstar sneaker.

Daelmans breidt merkbouw uit in Nederland

26-03-2026 | 12:49:55
Het familiebedrijf zet in op merkbouw in eigen land, met een brede introductie bij Albert Heijn en een strategie gericht op een jongere doelgroep.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.