Radiostation JOE ook Official Music Partner van Feyenoord

Radiostation JOE (van DPG Media is voor minimaal één seizoen Official Music Partner en mouwsponsor van voetbalclub Feyenoord. Gedurende het seizoen 2025-2026 zal het logo van JOE op de mouw van de Feyenoord-shirts te zien zijn.

Dit in navolging van de sponsorovereenkomst met voetbalkampioen PSV waarmee JOE ook een mouwsponsorship heeft afgesloten en ook Official Music Partner van is.

Muziek en voetbal

Met de partnerships onderstreept JOE haar overtuiging dat muziek en voetbal elkaar versterken door emoties los te maken en te verbinden. Samen met Feyenoord zal JOE invulling geven aan muzikale initiatieven rondom wedstrijden, gericht op het verrijken van de fanbeleving in en buiten het stadion.

Mark de Deugd, Marketing Director van JOE: “We zijn erg trots dat we ons dit seizoen mogen verbinden aan zowel Feyenoord als PSV. Twee clubs met een enorme achterban en een rijke historie. Feyenoord is een club waar beleving, passie en emotie centraal staan, waarden die perfect aansluiten bij de kracht van muziek. We kijken ernaar uit om samen met beide clubs momenten te creëren die blijven hangen, met muziek als verbindende kracht.”

Ruud van der Knaap, commercieel directeur van Feyenoord: “Voetbal en muziek zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Daarom geloven wij in een krachtige samenwerking met JOE, waarbij we onze supporters kunnen verrassen met creatieve en energieke activaties. Ja, dit is absoluut een samenwerking waar muziek in zit – letterlijk en figuurlijk.”

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Radiosector: elke exploitant met eigen commercieel relevante doelgroepdefintie

09-02-2026 | 00:00:00
DPG Media heeft voor de radiostations Joe en Qmusic per 1 januari 2026 de commercieel relevante doelgroep 25-54 jarigen geïntroduceerd. Daarvoor definieerde het mediabedrijf voor zijn radioreclameverkoop de doelgroep 20-49

Bestuur Screenforce benoemt Ton Rozestraten tot voorzitter

06-02-2026 | 12:24:00
Het bestuur van Screenforce heeft Ton Rozestraten (Ad Alliance/RTL Nederland/DPG Media) benoemd tot voorzitter van Screenforce. Hij neemt het stokje oiver van Allard Ruyl (Talpa Media/Talpa Network).

Havas Lemz ontwikkelt 360-campagne rond Optimel Vezels

05-02-2026 | 15:27:00
Optimel introduceert Optimel Vezels, een productlijn die consumenten helpt om makkelijker meer vezels binnen te krijgen.

Evangelische Omroep en De Wolven lanceren campagne over verbondenheid

22-01-2026 | 16:49:00
De Evangelische Omroep heeft het creatieve bureau De Wolven een campagne laten ontwikkelen om aan te geven dat de EO wil staan voor het verbinden van mensen via verhalen van geloof, hoop en liefde.

DPG Media Advertising introduceert Print Track binnen Certified

22-01-2026 | 15:18:00
Met deze track wil het bedrijf vakkennis over de strategische inzet van print borgen binnen mediabureaus.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hartstichting kiest Happy Horizon voor merk en campagne

04-03-2026 | 11:13:00
Met de samenwerking wil de organisatie de urgentie van hart- en vaatziekten sterker onder de aandacht brengen in Nederland.

Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding

04-03-2026 | 10:09:00
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar

Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur

04-03-2026 | 08:53:53
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.

[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer

04-03-2026 | 08:32:00
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.