Rabobank lanceert Nachthypotheeknummer tijdens ADE

Rabobank heeft samen met Dentsu Creative het Nachthypotheeknummer gelanceerd ter gelegenheid van Amsterdam Dance Event (ADE).  Dat is een nachtelijke WhatsAppdienst voor starters die klaar zijn met hun housegenoten en de mogelijkheden voor het kopen van een eerste huis willen bespreken.

Zolang ADE duurt (van 16 tot aan 20 oktober 2024), is het Nachthypotheeknummer bereikbaar. Het nummer wordt gepromoot via DOOH, posters, flyers en stickers.

Erik Versnel, coöperatief directeur bij Rabobank Amsterdam: “Met deze actie willen we zoveel mogelijk starters helpen om bij de volgende editie van ADE uit hun eigen dak kunnen gaan. We begrijpen dat het kopen van een eerste huis voor veel starters steeds onbereikbaarder lijkt. Met Het Nachthypotheeknummer willen we hen op een laagdrempelige manier en met een knipoog helpen toch die eerste stap te zetten. Er is financieel namelijk vaak meer mogelijk dan je denkt.”

Het initiatief sluit aan bij de merkcampagne Onze Bank. Rabobank wil meer luisteren naar de behoeften van de 2,3 miljoen leden, onder wie starters.  

www.dentsucreative.amsterdam

www.rabobank.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding

04-03-2026 | 10:09:00
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei

Dentsu Creative ontwikkelt Rabo BuurtSupport

02-03-2026 | 14:27:00
Met de campagne activeert het bureau miljoenen Nederlanders om via de Rabo App te stemmen op 14 buurtinitiatieven.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.

[Vacancy] Dentsu Creative Amsterdam has a position for Creative Strategist

23-02-2026 | 09:43:00
Dentsu Creative Amsterdam is directly looking for Creative Strategist - Full-time · Amsterdam
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.