Qucee, Red Bull en The Invaders lanceren Red Bull Xceptional Player

Qucee, Red Bull en gaming for brands-agency The Invaders vieren de lancering van Red Bull Xceptional Player (XP), een show op YouTube waarin twaalf bekende creators de strijd met elkaar aangaan in de grootste gaming-arena van Nederland. 

Games met een twist

Red Bull XP, mede ontwikkeld en geproduceerd door The Invaders, biedt een mix van herkenning en uitdaging. De show speelt in op nostalgie en passie voor gaming door games uit het heden en het verleden terug te brengen met een twist.

Twaalf deelnemers krijgen elke ronde een ander spel voorgeschoteld. Van het vissen naar afval in piratenspel Sea of Thieves tot het spelen van verstoppertje in de shooter Rainbow Six: Siege. Elke ronde valt er een bekend gezicht af. Onder andere Lies Zhara, Chatmo, Egbert en Cody Dakota van gamingmagazine Power Unlimited strijden om de beker.

Naast het YouTube-kanaal van Qucee maakt Power Unlimited vier aftertalks op Twitch en TikTok.

Rol van The invaders

The Invaders speelde een rol als producent en partner in de ontwikkeling van het concept. Ook zorgde het bureau voor de koppeling van Big Americans als partner van Red Bull XP. Binnen het programma ontstaat extra interactie met de deelnemers in de Big Americans Lobby – een green room ruimte waarin deelnemers tussen de rondes door bij kunnen komen. Tevens daagt Big Americans de gamers uit met een door The Invaders ontwikkelde racebaan in het spel TrackMania.

Red Bull XP is vanaf 17 november te zien op het YouTube-kanaal van Qucee. De officiële trailer is te zien via deze link, of raadpleeg de officiële website voor meer informatie. Power Unlimited gaat vanaf 18 november elke avond om 19.00 uur live met een aftertalk. 

www.theinvaders.nl

www.redbull.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Frank Goren: The Invaders helpt merken in gamingcultuur

24-11-2025 | 14:00:26
In Marketing Report TV gaat Frank Goren, Strategy Officer bij The Invaders, in gesprek met Bas Vlugt over de ontwikkeling van gaming als marketingdomein.

[Forum] Wat is goede content?

17-09-2025 | 23:59:00
In de rubriek [Forum] stellen wij bepalende spelers in de markt een actuele vraag. Deze keer stellen we juryleden van de Influencer & Content Marketing Awards 2025 de vraag

Frank Goren: Onze filosofie is audience first on steroids

15-09-2025 | 12:58:00
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Frank Goren

Porsche integreert in-car gaming met AirConsole

29-08-2025 | 12:25:00
Later dit jaar wordt de Porsche Macan uitgerust met AirConsole, een gamingplatform speciaal ontwikkeld voor in de auto

Gamers boven de 50 nu bijna een derde van de markt

20-08-2025 | 12:28:00
Bijna dertig procent van de Amerikaanse gamers is vijftig jaar of ouder. Dat blijkt uit een rapport van de Entertainment Software Association (ESA)


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Politie start Operatie 1337 voor werving digitaal talent

09-12-2025 | 15:32:00
De politie zet met Operatie 1337 een online game in om digitaal talent te bereiken

Buutvrij for Life creatief bureau voor Week van het Vergeten Kind

09-12-2025 | 10:29:00
Het Vergeten Kind heeft na een bureau-oriëntatie in de zomer, in oktober Buutvrij for Life gekozen als creatief bureau voor de Week van het Vergeten Kind.

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Ad Interim Subscriptions Lead

09-12-2025 | 07:14:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Ad Interim Subscriptions Lead

JOE pakt kerststress aan met ludieke themadiners

08-12-2025 | 11:18:00
Uit onderzoek van radiozender JOE komt naar voren dat 1 op de 5 luisteraars stress ervaart over de planning van de feestdagen

DEPT ontwikkelt Bijenkorf-campagne feestdagen

08-12-2025 | 09:34:29
DEPT heeft de feestdagen-campagne van de Bijenkorf ontwikkeld en maakt deel uit van de 155-jarige jubileumviering. Die jubileumviering startte tijdens de herfst/wintercampagne
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.