Polestar wordt mobiliteitspartner van TEFAF

Polestar gaat een meerjarige samenwerking aan met The European Fine Art Fair (TEFAF). Met het partnership verbinden het elektrische performance automerk en de internationale kunstbeurs hun ambities op het gebied van design, kunst en duurzaamheid.

De samenwerking start tijdens TEFAF Maastricht 2026, waar Polestar optreedt als mobiliteitspartner en de shuttle service voor bezoekers verzorgt.

Van museum naar internationale kunstbeurs

Polestar werkte eerder in Nederland samen met het Stedelijk Museum. Die samenwerking leidde onder meer tot de interactieve installatie We Harvest Wind van kunstenaar Thijs Biersteker, gericht op hernieuwbare energie en innovatie.

Met TEFAF kiest het merk opnieuw voor een partner binnen de kunstwereld.

Pia Randle, Head of Partnerships bij Polestar: "TEFAF is al sinds 1988 een internationaal toonaangevend platform waar kunst en design uit 7000 jaar kunstgeschiedenis samenkomen. Ons partnership sluit naadloos aan bij onze visie waarin design en duurzame performance centraal staan."

Polestar 5 tijdens TEFAF Maastricht

Tijdens TEFAF Maastricht 2026 krijgen bezoekers de gelegenheid om de recent gelanceerde Polestar 5 van dichtbij te bekijken. 

Laura Christenberry, Global Head of Partnerships and Events bij TEFAF: "TEFAF staat al jaren synoniem voor uitmuntendheid, artisticiteit en respect voor cultureel erfgoed. Dankzij onze samenwerking met Polestar kunnen we deze waarden vertalen naar een hedendaagse context, waarin innovatie en verantwoordelijkheid voor het milieu op een doordachte manier worden gecombineerd met traditie. We zien ernaar uit om deze samenwerking in de komende jaren verder uit te bouwen."


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026

30-01-2026 | 15:13:00
Tijdens de Opening Night op 29 januari en gedurende het festival tot en met 8 februari verzorgt het automerk het vervoer van genodigden en talent in Rotterdam.

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

HERA United en Batavia Stad Fashion Outlet gaan partnership aan

27-01-2026 | 10:24:00
HERA United is een meerjarig partnership aangegaan met Batavia Stad Fashion Outlet.

DSC en Financieel in Topconditie sluiten hoofdsponsordeal

26-01-2026 | 14:46:00
Korfbalvereniging DSC uit Eindhoven verwelkomt Financieel in Topconditie (FIT) als hoofdsponsor.

Unox en Chocomel lanceren juichhandschoenen bij Jumbo

22-01-2026 | 10:56:45
De activatie is bedoeld als concrete vertaling van het partnership met Team Essent naar de winkelvloer.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.