Pieter Jan Glerum Business Director This Agency

Het Amsterdamse This Agency heeft een Business Director aangenomen. Pieter Jan Glerum komt het bureau versterken.

Ingmar Larsen, eigenaar en creatief directeur van This Agency: "Pieter Jan is aangenomen om de volgende stappen te maken met This Agency. Hij gaat zich focussen op business en strategie, ik op het creatieve werk. Pieter Jan en ik kennen elkaar van onze tijd bij TBWA\NEBOKO en ik ben heel blij dat hij met zijn brede ervaring voor This Agency heeft gekozen."

Pieter Jan was in het verleden werkzaam bij onder andere de VPRO, VML en TBWA\NEBOKO. Waar hij onder meer werkte voor klanten als McDonald’s, VodafoneZiggo, Albert Heijn, Staatsloterij en GrandVision.

Pieter Jan Glerum: "This Agency is een klein, optimistisch bureau met een ziel. Reden voor mij om terug te keren naar de reclame na een heel erg leuke vier jaar bij de VPRO. We zijn snel, wendbaar en behandelen met dezelfde liefde een grote strategische vraag als een klein dingetje dat nu gewoon even moet. Onze ambitie is om speels en intelligent werk te maken voor klanten die iets positiefs willen betekenen in een wereld die dat goed kan gebruiken."

www.thisagency.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.