
Pieter Bas Boertje en Niels Janssen co-CEO bij Daymakers
Bij Daymakers start een nieuwe fase in het leiderschap. Pieter Bas Boertje en Niels Janssen vormen per direct een co-CEO-duo. De komende maanden bereiden zij samen de overdracht van het leiderschap voor. In december 2025 draagt Pieter Bas Boertje zijn taken over aan Niels Janssen, die dan alleen verdergaat als CEO. Met deze stap kiest Daymakers voor een geleidelijke overgang.
Pieter Bas Boertje: "In de veranderende wereld is er een andere kijk nodig op experience marketing. Om dat te kunnen doen, is er een nieuwe leiding vanuit de nieuwe generatie nodig."
Voorbereiding op de toekomst
De samenwerking als co-CEO’s biedt ruimte om verder te bouwen aan de positionering van Daymakers. Het bureau ontstond uit de fusie van FX Agency en D&B Eventmarketing. Waar FX zich richt op digitale ervaringen en D&B op live events, bundelen zij hun krachten in campagnes die medewerkers en relaties actief betrekken.
Afscheid na 37 jaar in het vak
In december 2025 neemt Pieter Bas Boertje afscheid van zijn rol in de dagelijkse operatie. Hij blijft wel verbonden aan Daymakers als aandeelhouder.
Pieter Bas Boertje: "Ik heb 37 geweldige jaren gehad in het eventmarketingvak, zowel bij D&B als in de brancheorganisaties, waarbij iedere dag anders was. Nu ben ik nieuwsgierig naar wat het leven nog meer te bieden heeft. Wel blijf ik betrokken bij Daymakers als aandeelhouder – en natuurlijk als ambassadeur voor het leven."
Missie: iedereen betrekken
Niels Janssen kijkt uit naar de gezamenlijke maanden. Hij wil de kennis en ervaring van Pieter Bas meenemen in zijn volgende stappen. "Er is geen betere leermeester dan Pieter Bas. We delen de passie voor live – dat moment waarop alles samenkomt. Mijn doel is om daar een vernieuwende laag van data, platform en digitaal aan toe te voegen. Samen met een ambitieus team werken we dagelijks aan onze missie: leave no one behind – door events, content en platformen te combineren in geïntegreerde campagnes, bereiken én betrekken we iedereen."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Josine Verbeek Managing Director bij D&B Eventmarketing
Gepubliceerd door: Daan Dekkers