Philips OneBlade shirtsponsor PSV Esports

Het logo van Philips OneBlade prijkt het gehele seizoen op de achterkant van de shirts van de spelers van PSV Esports. Het gezondsheidstechnologiebedrijf wordt met Philips OneBlade, de alles-in-één scheer- trim- en stylingtool, de hoofdpartner van het Esports team van PSV.

Door de samenwerking heeft PSV Esports voor het eerst een unieke shirtsponsor en zal Philips OneBlade te zien zijn in de KPN eDivisie, de officiële Nederlandse EA SPORTS FC24 competitie. In deze competitie strijden 18 eredivisieclubs op de virtuele voetbalvelden om het kampioenschap en plekken voor de FIFAe World Cup.

Erik Schimmer, algemeen directeur bij Philips Personal Health: “We stonden al met één been binnen de e-sports, maar op deze manier maken we nog meer impact. Veel van de FIFA-spelers komen voor het eerst in aanraking met scheren en het ontdekken van hun stijl. Het is ontzettend belangrijk dat jongeren sterke rolmodellen hebben en op deze manier bereiken we hen met onze missie.”

Romal Abdi, coach bij PSV Esports: “We vinden het belangrijk dat onze spelers zich goed voelen en daardoor optimaal kunnen presteren. Goede verzorging is daarbij essentieel. Daarnaast zijn onze spelers rolmodellen voor heel veel liefhebbers van e-sports.”

www.philips.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Interview] Mascha van den Boogaard (Vier het Leven): Je beleeft alles echt samen

03-10-2022 | 10:17:00
MarketingReport houdt een reeks interviews met partners van Value Zipper, de grootste onafhankelijke aanbieder van mediaruimte. Vandaag spreken we Mascha van den Boogaard, coördinator marketing en communicatie bij Vier het Leven

[Interview] Robbert Meulenveld: De plastic-tsunami moet stoppen, en wel bij de bron!

10-10-2022 | 10:54:00
MarketingReport houdt een reeks interviews met partners van Value Zipper, de grootste onafhankelijke aanbieder van mediaruimte. Vandaag spreken we Robbert Meulenveld, Head of Marketing & Communications bij Plastic Soup Foundation

[Interview] Norbert Chevalier over TIG Sports: Sport is de katalysator van een belevenis

17-10-2022 | 10:23:17
MarketingReport houdt een reeks interviews met partners van Value Zipper, de grootste onafhankelijke aanbieder van mediaruimte. Vandaag spreken we Norbert Chevalier, Managing Partners bij TIG Sports

[Interview] Ivo voor den Dag: Emolife-events bereiken veel mensen en onze kracht is een persoonlijke benadering

24-10-2022 | 09:26:10
MarketingReport houdt een reeks interviews met partners van Value Zipper, de grootste onafhankelijke aanbieder van mediaruimte. We spreken Ivo voor den Dag, directeur marketing bij Emolife.

[Interview] Koen Aartman: Partners zijn essentieel bij het voorzetten van de legacy van Johan Cruijff

15-11-2022 | 09:25:07
MarketingReport houdt een reeks interviews met partners van Value Zipper, de grootste onafhankelijke aanbieder van mediaruimte. We voelen Koen Aartman, manager Partnerships van de Cruyff Foundation aan de tand

Nationale-Nederlanden verlengt vier partnerships met culturele instellingen

02-01-2023 | 09:24:04
De komende jaren kunnen het Nederlands Fotomuseum, Kunstmuseum Den Haag, Kunsthal Rotterdam en het Nationaal Archief rekenen op steun.

Value Zipper: De beste strategische aanpak om doelgroepen te bereiken met events

20-01-2023 | 12:55:36
Wil je als bedrijf erin slagen om met events de voor jou belangrijke doelgroepen te bereiken en te raken?

Castore vanaf komend seizoen kledingsponsor Feyenoord

27-01-2023 | 11:53:00
Feyenoord heeft een meerjarige overeenkomst gesloten met kledingmerk Castore. Het partnership gaat in vanaf komende zomer

IVRM Reputatie lanceert samen met Frank van de Wall Bake IVRM Sport

31-01-2023 | 09:00:00
IVRM Reputatie lanceert samen met sportmarketeer Frank van de Wall Bake IVRM Sport. Met dit initiatief draagt het bureau bij aan de ontwikkeling van sport en het verzilveren van de waarde van sport voor de reputatie van sponsors.

[Interview] Frank van den Wall Bake (IVRM Sport) over sponsoring en sport: hij die betaalt, bepaalt niet

31-01-2023 | 09:00:00
Frank van den Wall Bake is meer dan 45 jaar actief in de wereld van sport en sponsoring. Hij richtte met IVRM het bedrijf IVRM Sport op. We spreken hem daarover en over ontwikkelingen op het vlak van sponsoring en partnerships in de sport

T-Mobile partner NOC*NSF en TeamNL

11-02-2023 | 15:26:00
T-Mobile Nederland is voortaan partner van NOC*NSF en Team NL. Het bedrijf steunt tot 2027 naast de topsport ook de 28 sportbonden binnen TeamNL. T-Mobile kiest voor dit partnerschap omdat de telecompartij wil bijdragen aan het doel van NOC*NSF om van Nederland het sportiefste land ter wereld te maken

KPN en Rijksmuseum verlengen samenwerking tot in 2025

14-02-2023 | 15:15:00
KPN en het Rijksmuseum verlengen hun samenwerking tot en met maart 2025. Joost Farwerck, CEO van KPN en hoofddirecteur Taco Dibbits van het Rijksmuseum, maakten dit bekend tijdens de start van de tentoonstelling Vermeer ten overstaan van één van de beroemdste werken van de kunstenaar, Het straatje.

[Value Zipper] Datastrategie als onderdeel van je sponsorstrategie?

17-02-2023 | 09:49:50
Data geven organisaties onder meer inzicht in de doelgroep en zijn een perfect wapen om bedrijfsdoelen te behalen. Daarvoor moet je wel over de juiste data beschikken. Value Zipper onderzocht welke waarde data hebben binnen je sponsorstrategie.

Qatar Airways partner en officiële luchtvaartmaatschappij Formule 1

23-02-2023 | 15:09:27
Het vijfjarige partnerschap omvat drie titelraces in 2023, waaronder de Formule 1 Grand Prix van Qatar


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL

03-11-2025 | 14:48:00
Met het format wil het merk de wereld van beauty en lifestyle dichter bij de belevingswereld van Gen Z en jonge Millennials brengen.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.