Pathé Ypenburg opent extra Relax Seats-zaal

Vanwege de populariteit van Pathé Ypenburg in Den Haag heeft de bioscoop een nieuwe zaal geopend met negentig extra Relax Seats. De zaal werd afgelopen weekend officieel geopend door burgemeester Jan van Zanen, waarna de eerste bezoekers de film Gladiator II konden bekijken.

Relax Seats

Pathé Ypenburg beschikt over negen zalen met in totaal 1.532 Relax Seats. Deze stoelen, die elektrisch verstelbaar zijn, bieden bezoekers de mogelijkheid om de rugleuning en voetsteun met één druk op de knop aan te passen. Iedere stoel is daarnaast voorzien van een tafeltje voor eten en drinken. Naast de Relax Seats biedt Pathé Ypenburg ook The(Any)Thing, een privé-on-demand bioscoopervaring.

Doron Kurz, commercieel directeur Pathé: "Wegens het succes van Pathé Ypenburg zijn we blij dat we een extra zaal kunnen toevoegen voor de inwoners van Den Haag en omgeving. Bij Pathé blijven we investeren in onze bioscopen om het comfort en de service voor onze bezoekers te verbeteren."

www.pathe.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

De Beste Filmposter 2024: nominaties bekend

24-04-2025 | 09:18:00
De verkiezing benadrukt de kracht van visuele filmcommunicatie binnen Out of Home-campagnes.

The Last Showgirl laat grotesk verval zien

06-04-2025 | 06:33:00
[Recensie] Pamela Anderson draagt - en redt - The Last Showgirl van Gia Coppola

Nederlands Film Festival introduceert Gouden Kalf Hair & Make-up

04-03-2025 | 16:05:00
Vanaf de komende editie van het Nederlands Film Festival (NFF) wordt een Gouden Kalf uitgereikt voor Beste Hair & Make-up Design.

Anora grote winnaar Oscars 2025

03-03-2025 | 07:49:00
Anora is de grote winnaar geworden van de 97ste Oscars. De film gaat over een prostitué die trouwt met een zoon van een Russische oligarch

Victoria Warmerdam wint Oscar voor I'm Not A Robot

03-03-2025 | 07:49:00
Anora is de grote winnaar geworden van de 97ste Oscars. De film gaat over een prostitué die trouwt met een zoon van een Russische oligarch
 

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.